Biohacking dla kobiet. Doładuj energię, wzmocnij odporność i ciesz się zdrowiem

Małe zmiany, wielkie rezultaty

Pierwszy przewodnik po biohackingu dla kobiet

W każdym z nas płonie iskra - to ona stanowi źródło witalności i dzięki niej możemy żyć. Ta wewnętrzna moc nie jest mistyczna ani duchowa - jej istnienie potwierdza nauka. Komórki przekształcają jedzenie, jakie spożywamy, i powietrze, którym oddychamy, w energię napędzającą nasze działania każdego dnia.

Dzięki właściwej diecie, odpowiedniej ilości snu i zrównoważonemu stylowi życia tryskamy zdrowiem. Ale kiedy stawiamy ciału wymagania przekraczające jego możliwości, wypalamy się psychicznie i fizycznie. Wystarczy jednak, że wprowadzimy niewielkie zmiany, aby zmodyfikować i zoptymalizować funkcje biologiczne, a w rezultacie poprawimy naszą kondycję i samopoczucie. To właśnie biohacking.

Bazując na najnowszych badaniach naukowych, doświadczeniach własnych i pacjentek, doktor Molly Maloof przedstawia program biohackingu dla kobiet. Proponuje różne techniki, metody i narzędzia, których stosowanie zapewnia lepszą jakość życia.

Niezależnie od tego, czy pragniesz mieć więcej energii, chcesz schudnąć, być bardziej wydajna, czy poprawić swoją pamięć i koncentrację - biohacking będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem!

Informacje dodatkowe o Biohacking dla kobiet. Doładuj energię, wzmocnij odporność i ciesz się zdrowiem:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2024-04-24
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 9788383219035
Tytuł oryginału: The Spark Factor: The Secret to Supercharging Energy, Becoming Resilient, and Feeling Better Than Ever

Kup książkę Biohacking dla kobiet. Doładuj energię, wzmocnij odporność i ciesz się zdrowiem

Dodaj cytat

Księga zaklęć