W numerze: Łucja Miara: Uzasadnianie postanowień o zastosowaniu lub przedłużeniu tymczasowego aresztowania z punktu widzenia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka Artykuł 2 Konwencji: Sprawa Byrzykowski przeciwko Polsce (skarga nr 11562/05, wyrok - 27 czerwca 2006) Artykuł 5 Konwencji: Sprawa Celejewski przeciwko Polsce (skarga nr 17584/04, wyrok - 4 maja 2006) Artykuł 6 Konwencji: Sprawa Urbańczyk przeciwko Polsce (skarga nr 33777/96, wyrok - 1 czerwca 2004) Artykuł 8 Konwencji: Sprawa Różański przeciwko Polsce (skarga nr 55339/00, wyrok - 18 maja 2006) Artykuł 1 Protokołu nr 1 do Konwencji: Sprawa Sildedzis przeciwko Polsce (skarga nr 45214/99, wyrok - 24 maja 2005) Aneks: Raport Grupy Mędrców dla Komitetu Ministrów.

Informacje dodatkowe o Biuletyn nr. 4/2006Wybór orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawach polskich tom IV:

Wydawnictwo: Scholar
Data wydania: b.d
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: ISSN 1644-8308

Kup książkę Biuletyn nr. 4/2006Wybór orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawach polskich tom IV

Biuletyn nr. 4/2006Wybór orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawach polskich tom IV - opinie o książce

Doskonała chińszczyzna. Ponad 100 wspaniałych przepisów
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Doskonała chińszczyzna.  Ponad 100 wspaniałych przepisów

Dla chińczyków gotowanie to sztuka, a nie tylko nudna codzienna konieczność - dlatego właśnie każde chińskie danie jest ucztą nie tylko dla podniebienia...

ZIELONA SERIA. Tylko olej kokosowy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - ZIELONA SERIA. Tylko olej kokosowy

Coraz bardziej znany i coraz częściej używany także w Polsce! Jego właściwości oraz możliwości wykorzystania i korzyści dla zdrowia są dużo większe, niż...