Blask Księżyca

Po miłości do wampira nadchodzi czas wilkołaków…Ona i ich dwóch. Musi wybrać, który z nich jest jej bratnią duszą. I tak jak ona czuje zew blasku księżyca...Dwanaście lat temu w tym lesie zginęli rodzice Kayli. Dziewczyna ich nie pamięta, lecz często nawiedzają ją sny, w których ożywa tamta noc. W tych snach widzi księżyc w pełni i słyszy wycie wilków... Teraz siedemnastoletnia Kayla wraca tu, by stawić czoło swoim lękom. Tu pośród leśnej głuszy spotka Strażników Nocy, pięknych i groźnych jak sama noc. Pozna milczącego Lucasa o srebrzystych hipnotycznych oczach. I odkryje miłość, która wystawi ich oboje na śmiertelne niebezpieczeństwo… Rachel Hawthorne to autorka z list bestsellerów „The New York Times” i „USA Today”. Tworzy powieści dla dorosłych i dla młodzieży w różnych gatunkach literackich, ale ich motywem przewodnim jest zawsze miłość. Jest laureatką licznych nagród, w tym najważniejszych – m.in. Readers Choice Award 2005 (nagroda przyznawana przez amerykańskich czytelników). Powieścią Blask księżyca Rachel Hawthorne rozpoczęła w 2009 roku swoją najnowszą serię Strażnicy Nocy. Rachel Hawthorne wspaniale łączy wątek romantyczny i paranormalny, splatając je w absorbującą fabułę wypełnioną akcją i suspensem. „School Library Journal”

Informacje dodatkowe o Blask Księżyca:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2010-04-08

Kup książkę Blask Księżyca

Blask Księżyca - opinie o książce

Avatar użytkownika - dunia20002
dunia20002
Przeczytane:2015-08-19, Ocena: 6, Przeczytałam,
Cudowna ksiażka :) Wilki, ludzie, zmiennokształtni, przygoda, a do tego wątek miłosny, czyli to co kocham. Jedynym minusem jest to, że książka jest krótka. Zwykle czytam książki mające 600-800 stron, ale mimo to nie żałuję :)
Avatar użytkownika - roxiXDCool
roxiXDCool
Przeczytane:2015-03-11, Ocena: 5, Przeczytałam,
książka jest bardzo ciekawa , opowiada o dziewczynie, która w młodości przeżyła bardzo wiele. straciła rodziców... Naprawdę polecam, osobiście trochę zniechęciła mnie okładka lecz książek nie ocenia się po okładce więc ją przeczytałam. mam nadzieje że nikt z powodu okładki nie odłoży książki, bo warto ją przeczytać . polecam
Avatar użytkownika - samantajurczak
samantajurczak
Przeczytane:2014-03-24, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2014,
Jest to ciekawa książka o dziewczynie, która straciła rodziców. Podczas czytania dowiadujemy się skąd ona pochodzi i jaka krew w niej płynie.
Avatar użytkownika - MoreThanBooks
MoreThanBooks
Przeczytane:2014-04-14, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Cudowna, fascynująca i wciągająca książka o zmiennokształtnych. Znudziły mi się ostatnio wampiry, więc postanowiłam sięgnąć po coś innego. Szukałam, szukałam i w końcu znalazłam. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale teraz cieszę się, że dałam tej książce szanse. Pokochałam bohaterów od pierwszej strony. Lucas, fascynujący mężczyzna o srebrnych oczach, które działają jak magnes na Kaylę. Dziewczyna czuje między nimi przyciąganie i jedyne o czym marzy, to pocałunek tego mroczne mężczyzny. On również czuje to pożądanie, ale nie chce jej przestraszyć. Poza tym pojawia się Mason, syn doktora, który bada likantropię i zamierza znaleźć wilkołaka. Czy pod wpływem wszystkich zdarzeń Lucas i Kayla poddadzą się mrocznej namiętności? Czym jest piękny wilk, który chroni dziewczynę? Czy prawda nada nowej mocy miłości? Tego dowiecie się, czytając książkę ,,Blask Nocy''.
Avatar użytkownika - agatrzes
agatrzes
Przeczytane:2013-10-08, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Książka jest lekka, przewidywalna i w moim przypadku nie wzbudziła większych emocji, spędziłam przy niej dwie godziny, nie były stracone, choć jestem trochę zawiedziona, ponieważ oczekiwałam czegoś więcej. Nie mam nic przeciwko lekkim, schematycznym lekturom, ponieważ czasem mam ochotę na coś niewymagającego, ale nawet w przypadku takich książek trzeba się trochę przyłożyć.
Avatar użytkownika - agaj100
agaj100
Przeczytane:2010-12-16, Ocena: 6, Przeczytałam,
Bardzo lekko się czyta, opowiedziana fantastyczna baśniowa historia, a do tego wątek miłosny. Świetna książka na wakacyjne wyjazdy, jak również na długie zimowe wieczory.
Avatar użytkownika - Cookiss
Cookiss
Przeczytane:2010-07-03, Ocena: 6, Czytam,
Osobiście wolę książki o wampirach, ale ta, o wilkołakach, jest równie świetna. Również polecam
Avatar użytkownika - serenada
serenada
Ocena: 5, Czytam,
Mam tą książkę leży u mnie na półce przeczytana chyba od lewej do prawje i od prawej do lewej.Bellisimo
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2010-04-29,
Wilkołaki? No niby nie wampiry, ale jakoś zbyt zbieżne....
Avatar użytkownika - HouseOfBooks
Przeczytane:2014-03-14, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książki - 2014,
Cień księżyca
Rachel Hawthorne0
Okładka ksiązki - Cień  księżyca

Cień księżyca spowija las, który nie chroni już Strażników Nocy. I staje się przekleństwem dla dziewczyny, której nie chroni już nic...

Pełnia księżyca
Rachel Hawthorne0
Okładka ksiązki - Pełnia księżyca

Są Strażnikami Nocy. Płynie w nich krew tego samego plemienia. Ulegają tej samej mrocznej transformacji. Kochają tę samą dziewczynę, która dokona...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;