Blue

Ginny miała wszystko: obiecującą karierę, przystojnego męża i ślicznego synka. Aż do strasznego dnia, gdy obaj zginęli w wypadku samochodowym. Jej życie w jednej chwili rozsypało się w drobny mak, a ona straciła nadzieję, że kiedykolwiek uda się je odbudować. Kiedy na ulicy spotyka bezdomnego chłopca o nietypowym imieniu Blue, nie ma pojęcia, że to właśnie on pomoże jej znaleźć w sobie siłę, by spróbować zacząć wszystko od nowa. Ich niezwykła przyjaźń szybko przeradza się w prawdziwie rodzinną więź. Wtedy jednak na jaw wychodzi straszliwy, ukrywany przez Blue sekret… Czy Ginny uda się naprawić krzywdy z przeszłości i uratować chłopca, a wraz z nim także siebie?

"Blue" to wzruszająca opowieść o niezwykłym macierzyństwie i sile miłości, która pomaga zasklepić nawet najgłębsze rany.

Informacje dodatkowe o Blue:

Wydawnictwo: Między słowami
Data wydania: 2016-03-30
ISBN: 97883240-3614-1

Kup książkę Blue

Blue - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2017-08-25,

Choć historia ma wiele w sobie emocji to dla mnie ta książka była bardzo kiepska. Przewidywalna bajeczka... Bajeczka która dla mnie była napisana na jednej lini... żadnych ach i och nie było. Słaba lektura.

Avatar użytkownika - kingaz86
kingaz86
Przeczytane:2017-07-07, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 w 2017 :),
Najnowsza powieść Danielle Steel. Absolutna klasyka powieści obyczajowej. Ginny miała wszystko: obiecującą karierę, przystojnego męża i ślicznego synka. Aż do strasznego dnia, gdy obaj zginęli w wypadku samochodowym. Jej życie w jednej chwili rozsypało się w drobny mak, a ona straciła nadzieję, że kiedykolwiek uda się je odbudować. Kiedy na ulicy spotyka bezdomnego chłopca o nietypowym imieniu Blue, nie ma pojęcia, że to właśnie on pomoże jej znaleźć w sobie siłę, by spróbować zacząć wszystko od nowa. Ich niezwykła przyjaźń szybko przeradza się w prawdziwie rodzinną więź. Wtedy jednak na jaw wychodzi straszliwy, ukrywany przez Blue sekret... Czy Ginny uda się naprawić krzywdy z przeszłości i uratować chłopca, a wraz z nim także siebie? Blue to wzruszająca opowieść o niezwykłym macierzyństwie i sile miłości, która pomaga zasklepić nawet najgłębsze rany.
Avatar użytkownika - beatrycze66
beatrycze66
Przeczytane:2016-05-18, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Główna bohaterka Ginny ma za sobą ciężkie chwile w życiu,w wypadku samochodowym traci swoich najbliższych-męża z malutkim synem.Cały czas wini siebie za to co się stało trzy lata temu.Porzuca swoje poukładane życie w Los Angeles i zaciąga się do pracy na misjach gdzie narażona jest często na śmierć,ale ból jaki w sobie nosi sprawia że nie zdaje sobie tak do końca sprawy z niebezpieczeństwa jakie może na siebie ściągnąć.Wszystko do czasu aż pewnego dnia gdy już jest tak zrozpaczona i próbuje popełnić samobójstwo spotyka na swojej drodze bezdomnego chłopca imieniem Blue.To spotkanie odmieni życie obojga,,,,,,
Avatar użytkownika - izabelaewa
izabelaewa
Przeczytane:2019-01-22, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Nostalgiczna powieść z pięknym zakończeniem.Polecam

Avatar użytkownika - NicoMinoru
NicoMinoru
Przeczytane:2019-06-03, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki 2019,
Wezbrane wody
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Wezbrane wody

Nowa powieść mistrzyni powieści obyczajowej. CZASEM WICHRY I BURZE SĄ TYLKO ZAPOWIEDZIĄ NOWEGO POCZĄTKU Ellen przyjeżdża do Nowego Jorku, by odwiedzić...

Podarunek
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Podarunek

Maribeth jest nie tylko uroczą i śliczną dziewczyną, jest też niezwykle ambitna i pracowita. Marzy, aby wyrwać się z małego miasteczka, skończyć studia...