BLW Bardzo Lubię Wcinać

Najnowsza książka-poradnik o metodzie karmienia BLW. Jest to sposób rozszerzania diety niemowląt, gdy ukończą 6 miesięcy i prowadzi do samoodstawienia od mleka mamy lub modyfikowanego przechodząc stopniowo na produkty uzupełniające. Polega na ominięciu etapu papek, dziecko od samego początku je samodzielnie. To tak w skrócie, bo wszystkie informacje znajdują się w książce.

Książka jest najlepszym poradnikiem na ten temat oraz zawiera najnowsze zalecenie żywienia niemowląt w 2018 r.

Książka pomoże wszystkim rodzicom w podjęciu decyzji o sposobie karmienia niemowląt oraz będzie odpowiadała na wszystkie pytania nurtujące rodziców podczas rozszerzania diety.

Książka powstała we współpracy ze specjalistami:

Dietetyk oraz specjalista ds. żywności i żywienia - była wsparciem merytorycznym dla rozdziałów dotyczących rozszerzania diety i karmienia po roku.

Fizjoterapeuta - udzieliła odpowiedzi na pytania w rozdziale „rozmowa z fizjoterapeutą”. Wywiad na temat sadzania dziecka, odpowiednie pozycje przy pierwszym karmieniu.

Lekarz - udzieliła odpowiedzi na pytania w rozdziale „rozmowa z lekarzem”. Wywiad na temat problemów z zadławieniem, pierwsza pomoc, wymioty, biegunki, alergia u niemowlaka.

Doula, Promotor Karmienia Piersią, doradca okołoporodowy i żywieniowy - napisała podrozdział „Mleko po roku ‒ czy nadal wartościowe?” oraz była wsparciem przy zbieraniu informacji z angielskich publikacjach nad badaniami na temat karmienia BLW.

Więcej na temat książki

Informacje dodatkowe o BLW Bardzo Lubię Wcinać: