Bo we mnie jest ex

Oto historia miłosnego trójkąta.

Główna bohaterka jest stylistką i redaktorem mody w renomowanym wydawnictwie. Moda, show-biznes, plotki, gwiazdy, znane marki - to jej codzienność. Po rozstaniu z londyńskim specem od IT zakochuje się w pięknym i charyzmatycznym muzyku, który ma tylko jedną maleńką wadę - wierność nie jest jego najmocniejszą stroną. Okazuje się jednak, że nie tylko faceci potrafią być bezwzględni i egoistyczni. Dziewczyna rozpoczyna podwójną grę, zakończoną przeprowadzką do Londynu. Czy czeka ją tam happy end?

,,Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie? Czy można szanować się w poniedziałek, kiedy weekend spędziło się z tym drugim?

Ta książka opowiada o kobiecie, która bez trudności zachowuje się jak mężczyzna, ale jest jej niesłychanie trudno być dżentelmenem. Kobieta ta grzeszy przeciw przyjętym formom, normom i konwencjom społecznym. Według niej zdrada to nie trucizna, to poezja; a moralność zaczyna się wtedy, gdy kończy się szczęście.

Ta książka szkodzi, ale również fascynuje. Podnieca i wywołuje obrażenia. Zupełnie jak jej bohaterka".

Kasia Burzyńska

Informacje dodatkowe o Bo we mnie jest ex:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2013-06-10
ISBN: 9788377851999

Kup książkę Bo we mnie jest ex

Bo we mnie jest ex - opinie o książce

Avatar użytkownika - agatrzes
agatrzes
Przeczytane:2014-11-29, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Iwona Skrzypczak napisała dobrą powieść ukazującą drugie oblicze współczesnej kobiety, która nie boi się pragnąć i nie ma skrupułów by sięgać po to, na czym jej zależy. I choć dla wielu czytelników spotkanie z bohaterką może być dużym wyzwaniem, to myślę, że warto się na nie wybrać choćby z czystej ciekawości.
Avatar użytkownika - Barbarka
Barbarka
Przeczytane:2013-09-05, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2013 roku,
Powieść o życiu kobiety, praca, miłość, mężczyźni jakże inni od nas kobiet. Czytałam z ciekawością, szczególnie, że to pierwsza książka tej autorki jaka wpadła w moje ręce. Ciekawie napisana, taka życiowa opowieść. Nie wszystko co nam się wydaje być szczęściem jest ni. Polecam