Ból miłości

Świat BDSM potrafi być kuszący...

Magda jest atrakcyjną kobietą, świadomą tego, jakie wrażenie wywołuje na mężczyznach. Na co dzień zajmuje się fotografią, a od czasu do czasu jest też modelką i twarzą różnych kampanii. Pewnego dnia jej kuzynka dzwoni do niej z płaczem, że jej - były już - chłopak okrutnie ją potraktował: dosłownie zrobił jej fizyczną krzywdę. Wspólnie wymyślają plan, jak ukarać mężczyznę i sprawić, że nie skrzywdzi już żadnej kobiety.

Problem jednak w tym, że okazuje się, iż Filip nie jest do końca tym, za kogo na początku brała go Magda, szczególnie że opierała ona swój osąd tylko na opowieściach kuzynki. Dziewczyna, realizując plan zemsty, wkracza więc do świata, którego nie rozumie, ale który zaczyna ją bardzo fascynować - do świata pełnego BDSM.

Informacje dodatkowe o Ból miłości:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-05-27
Tytuł oryginału: Ból miłości
Język oryginału: Polski

Kup książkę Ból miłości

Ból miłości - opinie o książce

Magda to młoda i atrakcyjna kobieta, która na co dzień zajmuje się fotografią. Od czasu do czasu jest twarzą kampanii reklamowych jako modelka. Doskonale wie jak działa na mężczyzn.
Niespodziewanie dzwoni do niej kuzynka Zośka. Ten telefon wprowadzi chaos w życie Magdy. Wspólnie z kuzynką obmyślają niecny plan zemsty, by ukarać mężczyznę, który skrzywdził Zośkę. Kuzynka namawia Magdę, by rzuciła wszystko i przyjechała mnóstwo kilometrów, by uwieść Filipa i odzyskać kompromitujący filmik.
Czy Magda uwiedzie Filipa?
Jaki sekret ukrywa Filip?
Dowiecie się, jeśli sięgnięcie po tę książkę.

Autorka wymyśliła ciekawą historię z kłamstwami, tajemnicami, intrygami oraz wątkiem bdsm. Ciekawie wykreowani bohaterowie. Przyjemny styl autorki sprawił, że książkę czyta się szybko. Fabuła i akcja książki jest dynamiczna. Wszystko toczy się wokół planu zemsty Zośki, która jest bardzo irytującą osobą. Natomiast jeśli chodzi o bdsm nie liczcie na to, że będzie tu ostry seks i mocny erotyk. Oczywiście sceny erotyczne są gorące, ale dosyć subtelne. Moim zdaniem jest to lekki romans.
Przekonajcie się sami, czy ta książka przypadnie Wam do gustu.
Znam książki autorki, ale bardziej do gustu przypadła mi "Sąsiedzka miłość" . Nie znaczy to, że "Ból miłości" to zła książka.
Przeczytajcie!

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2022-07-01, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,

”Ból miłości”

Znacie książki Dominiki ? Dla mnie to pierwsza ale kusiła mnie już dość długo. Chciałam sprawdzić jak gorące są jej historie. Jak myślicie ? Spodobało mi się ?

Macie przyjaciółkę lub kogoś dla kogo skłonni byście byli jechać na drugi koniec kraju dokonać zemsty ? Magda uważała za wartą takiego poświęcenia osobę, swoją kuzynkę - Zosię. Miała wyjechać na urlop np do Hiszpanii ale po telefonie zapłakanej kuzynki, którą jej chłopak zaczął dusić w trakcie łóżkowych igraszek, postanowiła jechać nad morze.

W sumie sądziłam, że książka będzie przewidywalna. W sensie skoro oczywiste jest, że mamy w niej wątek BDSM, wyjaśnią sobie, że Filip nie jest dusicielem - psychopatą tylko to taki fetysz i niedopowiedzenie z jego strony 😅 a później z Magdą rozwinie się gorący romans i będzie standardowe - żyli długo, szczęśliwie i namiętnie.

Ale otóż nie. Dominika fajnie wg mnie to skomplikowała , dodała elementów kompletnie zaskakujących i momentami napędza strachu i bohaterom i czytelnikom. Nie daje się nudzić. A w większość atmosfera jest wyjątkowo gorąca.

Słyszymy BDSM i większość z nas ma przed oczami kobietę w czarnym lateksie , z pejczem, może jakąś obrożą z ćwiekami na szyi. Będzie seks, gorący, dziki i szalony. Ale czy to tak naprawdę jest BDSM ?

Sama miałam tak stereotypowe skojarzenia. Lepiej zapoznałam się z tematem dzięki książce Katarzyny Bondy z serii z Hubertem Meyerem. Fachowo zapoznała się z tematem i Dominika też nie zrobiła tego amatorsko choć lżej do niego podeszła.

Filip jest osobą dominującą, szuka swojej uległej. I to nie jest jak w Greyu, tu nie ma czerwonego pokoju. Jednak da się dostrzec podobieństwa. Są też fachowe terminy , które wyjaśnia nam w sumie Filip, zapoznając Magdę ze swoimi upodobaniami. Spodziewałam się co prawda czegoś ostrzejszego ale i tak było całkiem fajnie .

Podsumowując - po pierwszym spotkaniu z twórczością autorki jestem mile zaskoczona i chętnie poznam więcej jej książek. Są idealne dla fanek erotyków. Bohaterowie też , przynajmniej ci główni, nie są płytcy czy bez wyrazu. Filip irytował mnie tym "kwiatuszkiem"  ale Magda potrafi go zarówno docenić jak i wyśmiać czy skrytykować. Nie jest kobietą, która idealizuje mężczyznę bo zwrócił na nią uwagę i jest dobry w łóżku. Jest świadoma własnej wartości i ciekawa tego co może go spotkać u jego boku. Nie wstydzi się własnej seksualności i chce ją poznać lepiej. Warto brać z niej przykład , czyż nie kobietki ? 😊

Tak więc dziękuję bardzo Dominice za zaufanie i egzemplarz do recenzji i polecam Wam serdecznie jej książkę. A może Wy macie już ulubioną książkę tej autorki ? Co polecacie ?

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2022-06-11, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Magda to młoda pani fotograf, która wraz z dwiema przyjaciółkami prowadzi własne studio fotograficzne. Często sama także bierze udział w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych jako modelka. Wie jak jej uroda działa na mężczyzn, jednak zna swoją wartość i ma poukładane w głowie. Wiedzie spokojne i normalne życie w Katowicach, do momentu niespodziewanego telefonu.
Nieoczekiwanie w życie Magdy wkracza chaos, którym okazuje się być jej kuzynka - Zośka. Przed laty dziewczyny były ze sobą blisko, jednak ostatnio ich kontakty się urwały. Niespodziewany telefon kuzynki oraz prośba jaką ma do Magdy niesie za sobą wiele sytuacji i zmian, które nastąpią w życiu kobiety.
Filip to młody, przystojny i rozważny mężczyzna. Ma poukładane życie, dobra pracę i przyjaciół. Skrywa jednak pewien sekret.
Czy Magda spełni prośbę kuzynki? Czy zdoła w sobie rozkochać Filipa? Czy uda się jej pozostać obojętną względem mężczyzny? Jak zareaguje, gdy Filip wyjawi jej swój sekret? Czy uda się jej odnaleźć w jego świecie? Co się stanie, gdy na jaw wyją kłamstwa kuzynki? Jak zakończy się historia Magdy i Filipa?
Główni bohaterowie zostali naprawdę przyjemnie wykreowani. Oboje byli dojrzali i twardo stąpali po ziemi. Wiedzieli także czego chcą. Do tego fajnie rozwijała się ich znajomość. Mimo, iż początkowo miła to być jedynie pomoc kuzynce w zemście i wakacyjna zabawa, szybko okazało się, że pozornie prosta sprawa mocno się skomplikowała, bo w grę zaczęły wchodzić uczucia. Muszę także wspomnieć o Zośce... No jak ta dziewczyna mnie wkurzała. Ileż ja razy miałam ochotę skopać jej tyłek...
Intrygi, kłamstwa, tajemnice. Pomówienia, niesłuszne oskarżenia i chęć zemsty. Namiętność oraz świat BDSM, przy którym z każdym kolejnym rozdziałem robiło się coraz bardziej gorąco. Relacja, która szybko przeradzała się w uczucia, a także nowy początek wspólnej drogi.
"Ból miłości" to książka, która opisuje zwyczajnych ludzi i codzienne sytuacje. Napisana jest naprawdę lekkim językiem, dzięki czemu czytało się ją szybko i przyjemnie.
Polecam po nią sięgnąć. Jest to książka idealna na spędzenie miłego popołudnia.
Dziękuję Dominice Smoleń za zaufanie, a Wydawnictwu WasPos za egzemplarz do recenzji.

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2022-06-29, Przeczytałam,

Magda jest atrakcyjną osobą, pracuje jako fotograf a także czasami jako modelka i występuję w kampaniach reklamowych. Jej rodzice przeprowadzili się do Berlina by tam otworzyć restaurację. Od tego czasu dziewczyna nie ma zbytnio dobry relacji z rodzicami, być może przez to czuję się trochę samotna. W pewnym momencie dzwoni do niej roztrzęsiona kuzynka z prośbą o pomoc. Okazuje się że były chłopak Zosi próbował ją udusić podczas seksu i na dodatek ma zamiar szantażować ją nagraniem. Zosia wymyśla wspaniały plan odegrania się na chłopaku i w tym celu potrzebna jej Magda. Nasza bohaterka rzuca wszystko i wyrusza nad Bałtyk. Na miejscu prawda okazuje się inna niż przedstawiła jej kuzynka. Na dodatek między nią a byłym chłopakiem Zosi zaczyna iskrzyć. Co zrobi dziewczyna ? Wybierze rodzinę czy miłość ? Jak zakończy się jej przygoda nad polskim morzem ? Będzie to wakacyjny romans czy coś więcej ?

To było moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i szczerze nie było żadnego wielkiego ,,woow". Historia sama w sobie jest ciekawa jednak trochę przewidywalna. Od samego początku domyślałam się o co chodzi, więc nie było momentu zaskoczenia. Podobał mi się za to przedstawiony wątek BDSM w książce, który został opisany w moim odczuciu delikatnie. Dla kogoś nie znającego tego tematu jest bardzo fajnym wprowadzeniem. Historia idealna na jeden wieczór. Chętnie dam szansę autorce i zapoznam się z innymi jej dziełami. Być może Wam historia Magdy i Filipa bardziej przypadnie do gustu. Dziękuję autorce oraz wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Avatar użytkownika - BookCoffeeCake
BookCoffeeCake
Przeczytane:2022-06-14, Ocena: 5, Przeczytałem,

Bądźmy szczerzy, zraniona kobieta jest najbardziej niebezpieczna dla faceta. Pewnego dnia telefon Magdy zaczyna wydzwaniać, a po drugiej stronie odpowiada jej zapłakana i roztrzęsiona kuzynka - Zośka. Okazuje się, że dziewczyna została okrutnie potraktowana przez swojego ówczesnego chłopaka, teraz już ex - Filipa. Potrzebuje pomocy Magdy, aby zemścić się na mężczyźnie. Chcę aby ta rozkochała go w sobie i po czym porzuciła, łamiąc mu przy tym serce. Magda nie jest przekonana do planu kuzynki, jednak i tak planowała krótkie wakacje, dlatego postanawia wziąć udział w tym szalonym planie Zośki. Kobieta nie spodziewała się jednak tego, że Filip jest zupełnie innym mężczyzną, niż tym za którego kreowała go kuzynki. Realizując plan zemsty wkracza do świata pełnego pożądania i bdsm. Nie przypuszcza jednak, że jej serce szybko zmieni plany odnośnie mężczyzny..

Dominika Smoleń
nie zwalania tempa i w tym roku prezentuje nam swoją czwartą książkę - "Ból miłości". Jak możecie zauważyć jest to historia pełna namiętności oraz wbrew pozorom pełna tajemnic i niewyjaśnionych sytuacji. Zośka jako zraniona kobieta chce zemścić się na swoim ex chłopaku. Magda robi sobie krótkie wakacje nad morzem, przy czym daje się wciągnąć w gierki swojej kuzynki. Filip nic nie świadomy, połyka przynętę i wpada w sidła pięknej Magdy, która zauroczyła go już podczas pierwszego spotkania.

Autorce udało się stworzyć bardzo ciekawych bohaterów, którzy potrafili przykuć uwagę czytelnika. Magda jako pani fotograf. Filip jako dyrektor marketingu i uczestnik zawodów siatkówki plażowej. To postacie bardzo rzeczywiste, takie które możemy znaleźć w swoim najbliższym otoczeniu..

Bardzo lubię gdy bohaterowie są kreowani na realistycznych. Lubię również zdrową relację, opartą na zaufaniu, trosce i odpowiedzialności. Oczywiście nie obyło się tutaj bez problemów, bo jednak ich relacja rozpoczyna się od intrygi, jednak z czasem gdy widzimy to kiełkujące uczucie w serce, aż robi się cieplej.
Myślę, że najbardziej skuszę Was pisząc, że Filip to idealny kandydat na książkowego męża. Troskliwy, opiekuńczy, szczery i nieziemsko przystojny. Potrafi zadbać o kobietę nie tylko w sypialni, ale również poza nią. Wielu może się wydawać, że temat bdsm zawsze w książkach pisany jest bardzo brutalnie, jednak muszę was uspokoić. Autorka skupiła się na przyjemnej części tych preferencji seksualnych i wszystko owiała bardzo przyjemnym stylem. Śmiało mogę powiedzieć, że ta historia została napisana "ze smakiem". Nie znajdziecie tutaj brutalnych scen czy też przemocy.

"Ból miłości" jest to prosta historia, opisująca wloty i upadki dwójki młodych osób. Jest to z pewnością ksiażka dla każdej kobietki, która lubi świeże romanse z nutką pikanterii w tle. Wielokrotnie podkreślała, że autorka ma lekkie pióro, ponieważ jej historie czyta się bardzo szybko i z ogromną przyjemnością. Przy każdej jej książce mam to samo uczucie, iż przez jej książki się po prostu płynie. Dopiero co rozpoczęłam czytanie a tutaj koniec. Jest to jej ogromny atut i przy tej pozycji, również miałam to samo uczucie. Więc jeśli szukacie książki na jeden wieczór do winka to z pewnością warto sięgnąć po tą propozycję!

Słodkie pragnienia
Dominika Smoleń0
Okładka ksiązki - Słodkie pragnienia

Adrian Milewski, syn bardzo popularnego rapera oraz znanej dziennikarki, miał łatwe życie – ale tylko z pozoru. Tak naprawdę każdy jego dzień obarczony...

Sąsiedzka miłość
Dominika Smoleń0
Okładka ksiązki - Sąsiedzka miłość

Pierwszą miłością Marceliny był jej sąsiad i najlepszy przyjaciel z czasów dziecięcych zabaw. Igor jednak nigdy nie zwracał uwagi na dziewczynę z domu...

Forget Me Not
Julie Soto