Brama

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2018-09-28
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-7964-361-5
Liczba stron: 450
Tłumaczenie: Piotr Kucharski

Tom 3 cyklu Projekt RHO

Ocena: 0 (0 głosów)

Czołowy naukowiec z Projektu Rho, profesor Donald Stephenson, został uwięziony za zbrodnie przeciwko ludzkości. Świat odetchnął z ulgą, mając nadzieję, że zagrożenie wywołane przez technologię obcych wreszcie zostało zażegnane.

Świat się myli.

W Szwajcarii uczeni pracujący nad Wielkim Zderzaczem Hadronów odkrywają anomalię, która może zniszczyć Ziemię, a powstrzymać ją można wyłącznie dzięki technologii z Projektu Rho. W zamian za całkowite ułaskawienie profesor Stephenson zgadza się pomóc w opanowaniu zagrożenia. Za jego obietnicą kryje się jednak spisek obcych, w wyniku którego Okręt Rho trafił na naszą planetę.

Heather, Mark i Jennifer muszą przeniknąć do nowego projektu Stephensona i powstrzymać go za wszelką cenę.
Rozpoczęła się ostateczna bitwa i tym razem ludzkość nie może sobie pozwolić na porażkę.

Finałowa część trylogii Projekt Rho autorstwa Richarda Phillipsa to wybuchowe zakończenie ekscytującej historii, którą będziecie pamiętać jeszcze długo po przeczytaniu ostatniej strony.

Kup książkę Brama

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Brama

Inne książki autora
Drugi okręt
Richard Phillips0
Okładka ksiązki - Drugi okręt

W 1948 na pustyni w Nowym Meksyku rozbił się okręt obcych, niosący w sobie klucz do przyszłości ludzkości. Szczegóły katastrofy zostały objęte ściśle...

Remedium
Richard Phillips0
Okładka ksiązki - Remedium

Dyrektor NSA Jonathan Riles nie zdołał powstrzymać infiltracji amerykańskiego rządu przez Projekt Rho. Teraz kierujący Projektem Donald Stephenson zalewa...

Zobacz wszystkie książki tego autora