Brudny układ

Dwudziestosiedmioletnia Livia Collins postanawia zacząć nowe życie po bolesnym rozstaniu i przeprowadziwszy się do Nowego Jorku, zamieszkuje u swojej przyjaciółki. Niespodziewanie idzie na rozmowę o pracę i poznaje swojego przystojnego oraz wpływowego szefa. Od pierwszego spotkania zaczyna rodzić się między nimi ogromna chemia, ale wraz z rozwijającym się romansem pojawia się też coraz większe zagrożenie.

Czy Nowy Jork będzie dla niej odpowiednim miejscem, w którym znajdzie szczęście? Kim tak naprawdę jest Harvey Davis? Jakie tajemnice skrywa? Czy Livia odkryje prawdę i w jaki sposób to wpłynie na jej życie?

Brudny Układ to fascynująca historia, która wprowadza w świat mrocznych sekretów. W pierwszym tomie serii czytelnicy poznają Livię, która staje w obliczu szeregu trudności, w tym zdrady, intryg i niebezpieczeństw zagrażających jej życiu. Dynamiczna i emocjonująca powieść wciąga w świat pełen napięcia. To idealna propozycja dla miłośników powieści erotycznych i sensacyjnych, którzy poszukują czegoś oryginalnego i wyjątkowego.

Informacje dodatkowe o Brudny układ:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-11-17

Kup książkę Brudny układ

Brudny układ - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2024-02-18, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Livia postanawia zacząć nowe życie po bolesnym rozstaniu i przeprowadza się do Nowego Jorku. Niespodziewanie idzie na rozmowę o pracę i poznaje swojego przystojnego oraz wpływowego szefa. Od pierwszego spotkania rodzi się między nimi chemia, ale wraz z rozwijającym się romansem pojawia się też coraz większe zagrożenie.
Bardzo lubię romanse biurowe i chętnie po nie sięgam, tak też było i tym razem i nie zawiodłam się. Ona ucieka od przeszłości, żeby w nowym miejscu wyleczyć swoje rany. On buduje ich relację na tajemnicach. Ona chce pokazać całemu światu ich miłość, on chce trzymać tę relację w sekrecie. Czy taki układ ma prawo przetrwać?
Chemia między bohaterami, która jest dosłownie namacalna. Przeszłość, która może wszystko zmienić. Tajemnice, które nie wychodzą na jaw. Erotyzm, który pobudza wyobraźnię. Sekrety, które sprawiają, że robi się niebezpiecznie. Zakończenie, którego nikt się nie spodziewał, a które wbij czytelnika w fotel.
„Brudny układ” jest to debiut Autorki, który uważam za naprawdę udany. Jest to przyjemna historia, którą czyta się lekko i szybko. Dzieje się w niej dużo i jest dość intensywnie. Plusem była dla mnie tajemnica Harvego, która mimo że wielokrotnie miała szansę wyjść na jaw, ciągle nie była w pełni ujawniana.
Dzięki uprzejmości Autorki miałam możliwość poznać tę historię, za co naprawdę dziękuję. Jest to książka, którą osobiście polecam. Naprawdę warto poznać losy Liv i Harvego. Ja już wyczekuję kontynuacji.

Avatar użytkownika - wesolamamusia
wesolamamusia
Przeczytane:2023-12-27, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Czy macie czasem tak, że czytając książkę, już po iluś tam stronach wiecie, że historia potoczy się tak i tak, a na zakończenie to na pewno będzie to i tamto? Bo ja czasem tak mam. Co kompletnie nie przeszkadza mi w czytaniu takiej książki. Ale uwielbiam, kiedy autor, bądź tak jak tutaj  autorka w "Brudnym układzie" P.M.G.Collins totalnie mnie zaskoczyła.

Livia Collins przeprowadza się do Nowego Jorku. Zamieszkuje u przyjaciółki, która załatwia jej pracę. W nowej pracy nasza bohaterka ma bardzo przystojnego szefa, któremu ona też wpada w oko. Livia ma jednak zasady, że nie romansuje w pracy. Jednak przy takim szefie szlag trafiają jej zasady i chemia która dosłownie tę dwójkę do siebie przyciąga jest tak ogromna, że nikt i nic nie jest w stanie ich od siebie oderwać. Jednak za szefem, czyli za Harveyem ciągnie się przeszłość, która może być niebezpieczna zarówno dla niego, jak i dla Liv. Czy ta dwójka ma szansę na normalny związek? Może przeszłość dopadnie Harveya? A może jednak miłość wszystko zwycięży? No w końcu happy end w takim romansie byłby wskazany!

P.M.G.Collins w swojej debiutanckiej książce serwuje czytelnikom lekką, przyjemną i szybko czytającą się historię kobiety zranionej, która chcąc zmienić otoczenie i uciec od dawnego życia wpada trochę z deszczu pod rynnę. Bo jej nowy partner od początku ma tajemnice przed nią. Kiedy się niby otwiera i coś wyjawia nie jest to całą prawdą. Dodatkowo ona chce normalnego związku, aby wszyscy się o nich dowiedzieli, a on chce ukrywać fakt, że są razem. Myślicie, że taki związek ma szansę na przetrwanie? Są momenty, kiedy możemy odczuć, jak Harvey bawi się Liv, są i takie, kiedy naprawdę jest w stanie zrobić dla niej wszystko. Ale czy nie lepiej było by wyznać swojej partnerce całej prawdy i wtedy zobaczyć czy dalej chciałaby być z nim? No cóż. Nie powiem Wam jaką drogę obrał Harvey, ani jak ta dwójka poradziła sobie z problemami, ale mogę Wam zdradzić, że na koniec książki autorka rozpierdzieliła system i to co tam się odwaliło, to zburzyło cały mój poukładany finał książki! Od razu dopiszę - Szanowna Autorko TAK SIĘ NIE ROBI!!! Ta końcówka totalnie mnie rozbiła! I ja żądam w trybie natychmiastowym kontynuacji losów tych bohaterów raz dwa!!!

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-11-28, Ocena: 6, Przeczytałam,

💥Powieść jest gorącym romansem biurowym z mrocznym szefem pełnym tajemnic.Wspomnę,że to debiutancka powieść autorki,która jest świetnie napisana.W tej historii nic i nikt nie jest przypadkowy.Każda postać bądź zdarzenie są ważne a dzięki dynamicznej akcji możemy odkrywać wiele wydarzeń które zaskakują.

Gorące sceny gwarantują wiele emocjonujących chwil.Nie są one grzeczne,wręcz bardzo,ale to bardzo niegrzeczne.Romans z szefem potrafi dostarczyć emocjonujących chwil podczas których zapomina się o całym świecie.Dodatkowo adrenalina buzuje gdy dzieją się te niegrzeczne rzeczy w biurze.…

Autorka zwinnie łączy świetna historie z sekretami,romansem oraz życiem prywatnym Livii,której życie prywatne urozmaica jej przyjaciółka.
To opowieść o niebezpiecznej relacji,która nie powinna mieć miejsce oraz o brudnym układzie na który nie powinno się zgadzać,ponieważ niebezpieczenstwo wzrasta.Czy można wyjść cało z opresji???Tego dowiecie się gdy sięgniecie po książkę Brudny Układ.
Razem z bohaterami będziecie przeżywać wzloty i okrutne upadki…

Idealna książki dla osób szukających odważnej lektury z gorącymi scenami oraz intrygami,które przynoszą zamęt i niepewność.Polecam.

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka