reklama

Był sobie chłopiec

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2021-01-11
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-8119-749-6
Liczba stron: 299
Język oryginału: polski

Ocena: 5 (1 głosów)

Historia Antoniego Asana, niemagicznego chłopca z rodziny czarownic, który wraz z grupą przyjaciół musi stawić czoła niespodziewanemu zagrożeniu i przewrotnemu losowi.

 

Dziesięcioletni Antoni, na pozór zwyczajny chłopiec, żyje w czarnoksięskiej rzeczywistości. W świecie, który go otacza, wszyscy chłopcy są istotami niemagicznymi, a dar magii dziedziczony jest tylko przez dziewczynki.

 

Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia, a świat Antoniego wywraca się do góry nogami. Przypadkiem odkrywa on spisek, z którego wynika, że jemu i jego przyjaciołom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Tymczasem w szkole czarownic trwają właśnie przygotowania do ważnej uroczystości, w której mają wziąć udział przedstawicielki wszystkich czarodziejskich rodów. I choć nic nie zapowiada nadciągającej katastrofy, świat czarownic staje przed widmem zagłady...

 

Niezwykła opowieść o przyjaźni, odwadze, miłości rodziców do dziecka, podążaniu drogą przeznaczenia. Walka dobra i zła, siły światła i ciemności, pradawne czary i żądza władzy. To świat czarów z niesamowitym zakończeniem...

Tagi:

Kup książkę Był sobie chłopiec

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Był sobie chłopiec

Anna Esavna stworzyła powieść pełną magii i barwnych, charakterystycznych postaci, które od początku wzbudzają sympatię lub niechęć. Na ich przykładzie pokazuje nie potrzeba mieć nadprzyrodzonych mocy, by dokonywać wielkich czynów. Każdy z nas jest wyjątkowy bez względu na to jak wygląda, co potrafi i z jakiego środowiska się wywodzi. Zwraca uwagę znaczenie przyjaźni, tolerancji, lojalności, miłość rodzicielską, siłę umysłu i akceptację siebie. Uwrażliwia na pozytywne podejście do rzeczywistości, nie poddawaniu się trudnościom i odwagę, by wyzwolić swoją niezwykłą siłę, która drzemie w nas. Musimy tylko uwierzyć w siebie i nie poddawać się chwilom słabości.

 

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2021/01/708-by-sobie-chopiec.html

Link do opinii
Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Dama Kier
Monika Godlewska (I)
Dama Kier
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Dziecko września
Marek Harny
Dziecko września
Pokaż wszystkie recenzje