Byłam Twoja

Kategoria: Romans
ISBN: 978-8366826-24-3
Tytuł oryginału: Byłam Twoja
Język oryginału: Język polski

Trzy kobiety, jeden mężczyzna i wspólna historia.
„Byłam Twoja” to nie opowieść dla grzecznych dziewczynek.
Jest ostro, pieprznie i wulgarnie. Wielu bohaterów i różne perspektywy.
Poznaj historię Adrianny i jej rodziny. Zobacz, jakie skrywa demony, komu może ufać i czy podąży za swoimi pragnieniami.
Co wypada, a co nie?
Skrywana przez lata seksualność zrywa się ze smyczy. Niespodziewany splot wydarzeń rzuca inne światło na dotychczasowe życie głównych bohaterów.
Mrok, seks, żądze i decyzje, które zmienią wszystko.

Tagi: Byłamtwoja aleksandramroczkowsk wydawnictwofeniks

Kup książkę Byłam Twoja

Opinie o książce - Byłam Twoja

„Wiedziałam, co się stanie, obawiałam się tego, im bardziej się tym denerwowałam, tym większe pożądanie czułam. Strach i podekscytowanie to uczucia, które targały moją duszą i ciałem”

To nie jest grzeczna książka...
Jest tak niegrzeczna, że czytając, możesz mieć wyrzuty sumienia....że aż tak Ci się może spodobać.

Jest erotycznie...
Jest ostro...
Jest zaskakująco...
Jest szokująco...

Studiująca Dziennikarstwo Adrianna, nie uznaje związków.
Miłostki to nie dla niej, jest piękna, niezależna, korzysta z życia. Jeśli tylko ma ochotę, to bez zobowiązań, komplikacji i kontynuacji zaspakaja swoje seksualne pragnienia.
I wszystko by pewnie tak trwało, gdyby na pewnej imprezie, nie poznała nieziemsko przystojnego i znakomitego „w te klocki” Fabio, który bez ceregieli wkracza w jej życie i zostaje na dobre.
Ukończone studia, kariera, nieplanowana ciąża, ślub, wspaniała córka, życie w luksusie.
Lata mijają a z niesamowitej chemii, między małżonkami, zostają tylko zgliszcza, a w dodatku Fabio, jako rozchwytywany scenarzysta, mniej niż rzadko bywa w domu.
Wierna, lecz przygaszona życiem czterdziestoczteroletnia Adrianna, w chwili zwątpienia w kiedyś tak wspaniały związek, wyrusza do klubu z zamiarem: napić się, potańczyć, wyluzować i w końcu zaszaleć.
Ma piękne ciało, którego może pozazdrościć jej, nie jedna dwudziestoparolatka.
Sącząc drinka przy barze, poznaje śliczną i seksowną dziewczynę o imieniu Klaudia i ....od tej pory jej życie diametralnie się zmienia.
Kim jest Klaudia i jak od teraz potoczą się losy Adrianny i jeszcze paru osób, tego nikt się nie spodziewa.
Oprócz tego, że dzięki niej przeżyje, niesamowicie wyuzdane momenty, o których pewnie, co dwudziesta kobieta, skrycie marzy, to odkryje w sobie na nowo potrzeby, ukryte w niej gdzieś głęboko przed światem.
Dotychczasowe życie jej i jej najbliższych może okazać się farsą, ale może również, dzięki nowej przyjaźni - wybawieniem.
Co więcej - odkrycie prawdy uruchomi maszynę i ciąg wydarzeń, których, kochająca żona i matka, jeszcze parę dni wcześniej, nigdy by się nie spodziewała...
Przeczytałam jednym tchem i na zmianę byłam podniecona, zszokowana, czasem zniesmaczona, ale jedno jest pewne, koło tej książki nie da się przejść obojętnie.
Główna bohaterka, bardzo, ale to bardzo mi się podoba i mogę tylko pozazdrościć jej odwagi w szybkim podejmowaniu decyzji i w swoich jakże przyjemnych poczynaniach.
Zostaje mi tylko dodać, że mój Patronat, za który bardzo dziękuje, idealnie wpasowuje się w tą niegrzeczną i mocną książkę 💛
Gratuluje autorce udanego debiutu i już teraz, nie mogę doczekać dalszych poczynań Adrianny.
Nie da się zaprzeczyć, że jest to na 100% „kobieta z jajami”👌

Avatar użytkownika - Kumbrysia
Kumbrysia
Przeczytane:2021-02-23, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Świetna książka. Adrianna skradła moje serce, pokazała nam ile musi przejść kobieta aby w końcu podjąć decyzję o zmianach w swoim życiu. Co takiego zrobił jej mąż , czy jest szansa na wybaczenie . Czy Adrianna odnalazła pomimo przeciwności losu przyjaźń i co z tego wyniknie . Koniecznie przeczytajcie książkę polecam ?

Kup książkę Byłam Twoja

Zaufanie w związku to podstawa, fundament, bez którego nie można stworzyć zdrowej, szczęśliwej relacji.

Skręcona historia
Jakub Ostromęcki