C#. Rusz głową! Wydanie III

C# to odpowiedź firmy Microsoft na odnoszący sukcesy język Java. Za pomocą C# możesz pisać przenośny kod, który Twoi klienci uruchomią w dowolnym systemie. Jest tylko jeden warunek — muszą mieć dostęp do środowiska uruchomieniowego: .NET Framework, Mono lub DotGNU. Innymi słowy, C# spełnił marzenia programistów — raz stworzony kod można uruchomić bez dodatkowych nakładów na różnych platformach.

Najnowsze wydanie tej książki, należącej do cenionej serii „Rusz głową”, zostało zaktualizowane, poprawione oraz rozszerzone o dodatkowy projekt na platformę Windows Phone. Gdy pochłoniesz te kilkaset stron, zaczniesz swobodnie korzystać z języka C#, jego konstrukcji i możliwości. Książka charakteryzuje się doskonałą przejrzystością oraz przystępnie przedstawioną wiedzą. Znajdziesz tu elementy programowania obiektowego, operacje na plikach, obsługę wyjątków oraz pracę z wieloma wątkami — to tylko niektóre z poruszanych zagadnień. Ponadto przekonasz się, jak sprawnie stworzyć atrakcyjny interfejs użytkownika, oraz zrozumiesz, do czego służy język LINQ. Jest to wyśmienita pozycja dla wszystkich czytelników chcących rozpocząć przygodę z językiem C# oraz platformą .NET.

Dzięki tej książce:

przygotujesz swoje środowisko pracy poznasz składnię oraz konstrukcje języka C# zaznajomisz się z elementami programowania obiektowego wykorzystasz możliwości języka LINQ stworzysz projekt dla Windows Phone wykorzystasz potencjał platformy .NET

Poznaj możliwości języka C#!

Informacje dodatkowe o C#. Rusz głową! Wydanie III:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2014-07-20
Kategoria: Poradniki

Kup książkę C#. Rusz głową! Wydanie III

C#. Rusz głową! Wydanie III - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2015-10-03, czytam regularnie w 2014 roku, Mam,
Dobra dla całkowitych laików w kwestii programowania. Jak ktoś już ma jakiekolwiek pojęcie o programowaniu to książka po pierwszych kilku rozdziałach zaczyna bardzo denerwować.