Cała reszta nie ma znaczenia

Lodo jest dziewczynką taką jak inne - spośród rówieśniczek wyróżnia ją nieodparta pasja do śpiewu, muzyki i tańca oraz wielkie marzenie: zostać gwiazdą! Pasja ta przenosi ją z San Daniele del Friuli do Mediolanu, gdzie Lodo zostaje przyjęta do MAS, szkoły dla młodych talentów, a stamtąd... do obsady Violetty, znanego na całym świecie serialu produkowanego przez Disney Channel. Marzenie spełniło się w mgnieniu oka!

A to był dopiero początek. Potem przyszły trzy lata spędzone w Buenos Aires, udział w kolejnych sezonach serialu, światowe tournée, dwie entuzjastycznie przyjęte solowe płyty, miliony fanów... Życie Lodo to jednak nie tylko życie gwiazdy, to także codzienność ,,normalnej" dziewczyny: spotkania rodzinne (także przez Skype'a), kolejki w supermarkecie, popołudnia spędzane na zakupach, kolacje z przyjaciółmi, wielka miłość i wzruszenia związane z narodzinami ukochanej siostrzenicy.

Cała reszta nie ma znaczenia to pamiętnik, w którym gwiazda opowiada o intensywnym i ekscytującym okresie, który spędziła w Argentynie, a także wspomina dzieciństwo. Zabawna, wzruszająca książka, pełna ciekawostek, porad i refleksji oraz nigdy wcześniej niepublikowanych zdjęć rodzinnych i zza kulis.

Informacje dodatkowe o Cała reszta nie ma znaczenia:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2015-05-12

Kup książkę Cała reszta nie ma znaczenia

Cała reszta nie ma znaczenia - opinie o książce

Avatar użytkownika - testolandia
testolandia
Przeczytane:2015-07-22, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Lodo charakteryzuje nieodparta pasja do śpiewu, muzyki i tańca oraz wielkie marzenie: zostać gwiazdą! Pasja ta sprawia, że dziewczyna rozpoczyna naukę w mediolańskiej szkole dla młodych talentów MAS. Marzenie o ogromnej popularności ziszcza się, gdy Lodo zostaje wybrana do obsady serialu "Viotetta" produkowanego przez Disney Chanell. Co ciekawe młoda aktorka znała tylko jedno słowo po hiszpańsku, a serial był nagrywany w tym właśnie języku. Lodovica z pomocą nauczycielki w miesiąc opanowała podstawy, a po kilku miesiącach mówiła płynnie i rozumiała każde słowo po hiszpańsku. To się nazywa samozaparcie. Gwiazda jest również piosenkarką, wydała dwie solowe płyty w ciągu jednego roku. W książce napisanej w formie pamiętnika Lodovica dzieli się z nami mnóstwem informacji na swój temat. Wyjawia nam swoje sekrety, przemyślenia i refleksje. Każdy z rozdziałów poświęcony jest innemu zagadnieniu. Zamieszkamy z Lodo w Argentynie, poznamy jej rodzinę, przyjaciół oraz miłość do podróży. Dowiemy wielu ciekawostek z dzieciństwa gwiazdy, m,in. jakimi zabawkami lubiła się bawić, czy jak jej minął pierwszy dzień w szkole. Musze napisać słów kilka o bardzo estetycznym wydaniu książki (niestety moje zdjęcie nie są najlepsze). Biografię Lodo nie tylko się czyta, ale również z wielką przyjemnością ogląda. W środku ładny i gruby papier oraz duża, wygodna do czytania czcionka. Całość dopełniają liczne fotografie, zarówno te wykonane na potrzeby pamiętnika, jak i z teledysków, sesji czy prywatnego archiwum gwiazdy.