Cecylka Knedelek i ulica Naleśnikowa

Wszyscy mieszkańcy Starego Knedelkowa przygotowywali się właśnie do naleśnikowego konkursu. O tytuł mistrza smażenia naleśników ubiegali się: Cecylka Knedelek, pani Ludmiła, pan Alojzy, Antek, bliźniaczki Lusia i Lucia oraz – jakże by inaczej – gąska Waleria. Choć pierzasta istotka starała się jak mogła i miała skrzydła pełne pracy, to jednak nie jej przypadł laur zwycięzcy, a wszystko przez pewne bardzo głodne mrówki i pewnego żarłocznego mola. Szczegółów tej zabawnej historii nie będziemy zdradzać, przeczytajcie je sami. Zapraszamy za to wraz z mieszkańcami Starego Knedelkowa na przepyszną naleśnikową ucztę.

Odbiorcy

– dzieci, które z radością przeczytają naleśnikową opowiastkę i staną się mistrzami w smażeniu naleśników.
– rodzice, którzy poszukują dla dzieci wyjątkowej, wartościowej i pełnej humoru książki.

Dlaczego warto nabyć tę książkę

– to kolejny tom przygód rezolutnej Cecylki Knedelek i jej psotnej przyjaciółki gąski Walerii – zabawna i ciepła
lektura dla dużych i małych czytelników.
– zawiera łatwe w wykonaniu przepisy na smakowite naleśniki, które udadzą się po prostu każdemu.
– rozbudza w dzieciach kulinarne pasje.

Informacje dodatkowe o Cecylka Knedelek i ulica Naleśnikowa:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2013-01-15
ISBN: 978-83-7660-212-7

Kup książkę Cecylka Knedelek i ulica Naleśnikowa

Cecylka Knedelek i ulica Naleśnikowa - opinie o książce

Chętnie bym ją przeczytała swoim dzieciom.
Cecylka Knedelek i kanapki z kanapy
Joanna Krzyżanek, Zenon Wiewiurka0
Okładka ksiązki - Cecylka Knedelek i kanapki z kanapy

Cecylka Knedelek i gąska Waleria siedziały właśnie w swoim przytulnym salonie na swej wygodnej zielonej kanapie, gdy nagle, czy dacie wiarę, obie dokładnie...

Dobre uczynki Cecylki Knedelek
Joanna Krzyżanek, Zenon Wiewiurka0
Okładka ksiązki - Dobre uczynki Cecylki Knedelek

Pewnego razu, całkiem przypadkiem, w ręce Cecylki Knedelek i w skrzydełka jej najlepszej przyjaciółki gąski Walerii wpadł pewien tajemniczy pamiętnik....

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska