reklama

Cenny motyw

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2019-06-05
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788366278547
Liczba stron: 330
Język oryginału: Polski

Tom 2 cyklu Celina Stefańska

Ocena: 4.83 (6 głosów)

Celina Stefańska powraca!

Aleksandra otrzymuje od swojego kochanka rogocenny pierścionek. Wkrótce zostaje zamordowana. Czy zbrodnia ma coś wspólnego z wyjątkową biżuterią? Celina Stefańska - prywatna detektyw, która przypadkowo trafia na miejsce morderstwa postanawia wszcząć dochodzenie.

Śledcza stawia przed sobą jeszcze jedno trudne zadanie. Wobec nieudolności policji, postanawia odnaleźć morderców swoich rodziców i raz na zawsze zamknąć tę trudną sprawę. Czy Celinie uda się dotrzeć do bolesnej prawdy? Czy odkryje, kto stoi za traumą, z którą musi się borykać?

Nowa powieść mistrzyni kryminału psychologicznego!
 
 

Tagi: kryminał morderstwo śledztwo detektyw

Kup książkę Cenny motyw

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Cenny motyw

Avatar użytkownika - iluzja
iluzja
Przeczytane:2020-06-30, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Druga część o świeżo upieczonej prywatnej detektyw Celinie Stefańskiej. DDziewczyna jest nieco nieporadna i naiwna, aż dziw, że całkiem nieźle sobie radzi. Przygody Stefańskiej nie dorównują serii o Grskiej i Tomczyku

Link do opinii
Avatar użytkownika - karolinaosewska
karolinaosewska
Przeczytane:2020-01-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2020,
Avatar użytkownika - klaud
klaud
Przeczytane:2019-09-04, Przeczytałam, 82 książek 2019,

Kolejny tom serii przygód Celiny Stefańskiej, lekko niepasującej do swojego nowego zawodu prywatnej detektyw, która w ten dość niekonwencjonalny sposób postanowiła zwalczać swoje fobie, spowodowane porwaniem. 

W tej części uświadczymy niewiernego męża, obdarzającego kochankę drogocenną rodzinną biżuterią, jego nie taką znowu bezbronną i głupiutką żonę, ową kochankę, będącą przyczyną konfliktu, a także jej siostrę i szemranego partnera. Oprócz tego pojawi się stara gwardia - Ksawery, Szyszka, babcia Eleonora (wraz ze swoją romantyczną historia) oraz rzekomo gburowaty podkomisarz.

Szału nie ma, zagadka kryminalna nie najwyższych lotów, ale niezaprzeczalnym plusem książek Rogali jest ich, cóż, prawdopodobność. Nie ma przekombinowania, wydumanych teorii, nie wiadomo jakich zwrotów akcji... z jednej strony - niby nudno. Z drugiej - jest w tym spora doza realizmu. Chyba dlatego ogólne wrażenie jest wysrodkowane.

Styl autorki całkiem przyjemny, czyta się lekko i szybko. W pamięci na dłużej pewnie nie zostanie. Zważywszy na raczej otwarte zakończenie, zapowiadające rozwiązanie zagadki śmierci rodziców Celiny, można się spodziewać dalszych tomów. Ogólne wrażenia raczej pozytywne.

Link do opinii
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Maryla i Debora
Magdalena Mosiężna
Maryla i Debora
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Oddać serce
Lindsay Harrel
Oddać serce
Pokaż wszystkie recenzje