Quantcast

Ch...owa Pani Domu

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2016-09-19
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788324036783
Liczba stron: 288
Język oryginału: polski
Tłumaczenie: brak

Ocena: 4.14 (14 głosów)

Pierwszy antyporadnik w wersji #nofilter, z którego (nie) dowiesz się między innymi:
- jak nie gotować i nie prowadzić gospodarstwa domowego,
- jak nie celebrować Dnia Ręcznika
- oraz jak nie zostać Miss Świata.

Książka – jak pisze autorka – powstała z tęsknoty za normalnością, z potrzeby stawienia czoła problemom współczesnych kobiet. Gdy na próżno dążymy do osiągnięcia doskonałości, zejście na ziemię wydaje się najprzyjemniejszym uczuciem na świecie. Tym bardziej, że lektura ułatwia spojrzenie na świat z humorem, ironią oraz zdrowym dystansem do siebie i innych. 

Tagi: literatura polska pani domu współczesna kobieta

Kup książkę Ch...owa Pani Domu

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Ch...owa Pani Domu

Nikt nie jest idealny. Nie musisz ciągle być pro. Możesz być wystarczająco dobra. Bez spiny. Doceniaj codzienność i bądź sobą! Nie tym, na kogo kreują Cię ludzie wokół.

Z przymrużeniem oka, o tym opowiada Ch...owa Pani Domu. Z dawką humoru, szczerości i bez nadęcia. Normalnie. Czasem śmiesznie, czasem gorzko.

Link do opinii
Avatar użytkownika - malwina10405
malwina10405
Przeczytane:2019-02-11, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Książka jest, jak dla mnie, niespecjalnie ciekawa, może w pewnych momentach zabawna, ale nic specjalnego. Nie dowiedziałam się z niej nic nowego, nie zmieniła w żaden sposób mojego podejścia do życia ani do domowych obowiązków. Może dla niektórych będzie objawieniem, dla mnie to zwykłe czytadło. I co jest do ch...ja z tą modą na wulgaryzmy w tytułach książek?

Link do opinii
Avatar użytkownika - ladylisa
ladylisa
Przeczytane:2019-01-09, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Średnio mi się podobała. Banalne historyjki ubrane w tonę ironii. Swobodnie napisana i łatwo się czyta ale raczej nie ma tam nic do wyniesienia :)

 

Link do opinii

Od dawna śledzę posty autorki w mediach społecznościowych. Jej strona zrobiła się bardzo popularna po wielu wpisach sugerujących, że kobieta nie musi być wcale idealna aby być dobrą panią domu. Wiele z tych wpisów jest bardzo śmieszna a humor tryska z każdej linijki tekstu. Dlatego chętnie zabrałam się za przeczytanie książki, która okazała się w równym stopniu tak samo zabawna. Przemyślenia autorki i sceny z jej życia codziennego poprawiają humor za każdym razem gdy sięga się po książkę. Nawet gdy nie wszystko idzie po naszej myśli to nie znaczy że sie do czegoś nie nadajemy. Głowne motto bijące ze strony i książki to 'Jeśli coś jest głupie o działa to wcale nie jest głupie'. Autorka zainspirowała wiele kobiet w kraju aby nie przejmowały się tak bardzo spalonym ciastem czy brakiem suszarki. Na wszystko jest sposób. 

Link do opinii
Avatar użytkownika - greenlady
greenlady
Przeczytane:2017-04-12, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2017,

Żadna tamperfekcyjna Pani Domu. Poprostu zwykła Pani Domu, która boryka się z problemami życia codziennego i ma do nich normalny stosunek. Antyporadnik dla kobiet, które mają wyrzuty sumienia, że nie do końca radzą sobie z godzeniem pracy, rodziny i domu. Oraz dla kobiet, które już wyluzowały i chcą autorce przybić piątkę.

 

Należę zdecydowanie do tej drugiej grupy. Ogarniam dom na tyle ile moge i chcę, by czuć się w nim dobrze i prawdziwie domowo. Czytałam wcześniejfragmenty bloga p. Kostyszyn i odniosłam wrażenie, że przy czytaniu książki będę się kulała ze śmiechu. Kulnęłam się może raz. Spotrzeżenia trafne, ciekawie opisane, jednak żadne dla mnie odkrywcze czy zaskakujące.

Link do opinii
Avatar użytkownika - poszukujaca
poszukujaca
Przeczytane:2016-12-23, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek 2016, Mam,
Książkę wypatrzyłam na półce sklepowej i jak zawsze zaczęłam przebiegać ją wzrokiem. Trafiłam akurat na najlepszy rozdział i ubawiłam się szczerze, więc decyzja o zakupie nastąpiła bardzo szybko.
Link do opinii
Inne książki autora
Też tak mam!
Magdalena Kostyszyn0
Okładka ksiązki - Też tak mam!

,,Tampony? Ja nie używałam i żyję", ,,A w tej czapeczce to nie będzie córce za ciepło?", ,,Depresja? Jaka depresja? Ludziom się nudzi, to wymyślają", ...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Izabela. Świat w płomieniach
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela. Świat w płomieniach
Potem
Kristin Harmel
Potem
Wzloty i upadki mojego życia
Hans Kammerlander; Verena Duregger; Mario Vigl
Wzloty i upadki mojego życia
Też jestem mamą
Karolina Staszak
Też jestem mamą
Mentalista
Camilla Läckberg
Mentalista
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
Spróbuj jeszcze raz, Adelko
Anna Bichalska ;
Spróbuj jeszcze raz, Adelko
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy