CHAINSAW MAN LIGHT NOVEL

W tym zbiorku opowiadań ze świata Chainsaw Mana przeczytacie historie trzech duetów:
Arogancka, samozwańcza, słynna detektyw Power i jej (zmuszony do tego) asystent Denji.
Łowcy demonów Kishibe oraz Quanxi i łącząca ich relacja trwająca już 9 lat.
Pierwsze zlecenie Akiego, którego podjął się we współpracy z Himeno tuż po tym jak się poznali.
Oprócz tych opowiadań przeczytacie również "Wyśnioną wycieczkę na Enoshimę!"

Informacje dodatkowe o CHAINSAW MAN LIGHT NOVEL:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-10-17, Ocena: 4, Przeczytałem,

LIGHT CHAINSAW

Manga była, ale się skończyła. Przynajmniej na razie i na polskim rynku, bo autor do tworzenia ,,Chainsawamana" wrócił. Jest anime. Mieliśmy też okazję czytać inną mangę autora, wydaną po polsku, choć już z ,,Człowiekiem piłą" niezwiązaną. A teraz mamy Ligh Novel. Choć w sumie bardziej to Light Short Stories. Takie do połknięcia na szybko, w przyjemnej, lekkiej i niezobowiązującej formie.

Power jako pani detektyw, a Denji w roli jej asystenta? Czemu nie! Ale to tylko jedna z opowieści, jakie składają się na ten zbiorek. Bo oto pojawiają się Kishibe i Quenxi i szansa by poznać bliżej ich relację. A do tego dowiadujemy się, jak Himeno i Aki się spotkali, a co za tym idzie także, jak wyglądała ich pierwsza misja! I jest jeszcze bonus: Denji, Power i Aki wyruszają na wycieczkę marzeń na Enoshimę! Dzieje się!

Avatar użytkownika - isil
isil