Chaser

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2020-01-22
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328353725
Liczba stron: 296
Tytuł oryginału: Chaser
Język oryginału: angielski

Tom 3 cyklu Dive Bar

Ocena: 5 (1 głosów)

Wróć do Dive Bar, by znów spotkać pełnokrwistych bohaterów, dzięki którym to miejsce jest jedyne na świecie. Tym razem Eric, który w pełni zasłużył na złą opinię, zorientował się, że ma duży problem ze znalezieniem interesującej kobiety. Trzeba przyznać, że było to dla niego frustrujące odkrycie. Oto pierwszy playboy w okolicy musiał znosić prawdziwą seksualną posuchę!

Jean właśnie przeprowadziła się do nowego miasta. Była w ciąży i postanowiła odmienić swoje życie — zostać dobrą matką. I wszystko szłoby gładko, gdyby nie jej dziecko, które na chwilę narodzin wybrało sobie sam środek paskudnej śnieżycy. W jednym z najdramatyczniejszych momentów w życiu Jean z pomocą przychodzi jej... Eric.

Playboy, który usiłuje zaciągnąć każdą ładną dziewczynę do łóżka, to nie najlepszy kandydat na partnera samotnej matki. Skupiona na dziecku młoda kobieta nie jest w stanie zatrzymać przy sobie chłopaka, dla którego liczy się głównie dobry seks. Jednak w tym przypadku pojawia się więź. Nienazwana, delikatna. Czy to wystarczy, aby otworzyć się na miłość? Czy warto podjąć ryzyko kolejnego zranienia? Czy Eric znajdzie w sobie wystarczająco odwagi, aby stać się takim mężczyzną, jakiego pragnie i potrzebuje Jean?

Czy w pościgu za idealnym uczuciem pozwolisz się dogonić miłości?

Tagi:

REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Chaser

Po małym rozczarowaniu za sprawą „Twist”, czyli poprzedniego tomu tej serii, miałam nadzieję, że „Chaser” okaże się znacznie lepsza. Postać Erica, która gra tutaj główną rolę, już od pierwszej części bardzo mnie zaintrygowała, i byłam ciekawa co Kylie Scott może dla niego przygotować. Choć przez całe życie traktował jakiekolwiek relacje z kobietami jedynie jako dobrą zabawę i podejmował dość często niezbyt rozsądne decyzje, tak tutaj możemy zobaczyć go z nieco innej strony. Stara się zmienić, choć nie ma co ukrywać, nie przychodzi mu to z wielką łatwością, a dzięki temu mamy szereg zabawnych momentów, przez które nie możemy wręcz przestać się śmiać, a jednocześnie trochę mu współczuć. Jako, że historia opowiedziana jest z jego perspektywy, dało nam to dość ciekawy obraz, pozwalając dostrzec jeszcze bardziej jego dziwactwa czy niepewność, ale także determinację, by udowodnić wszystkim, że potrafi się zmienić. Relacja pomiędzy głównymi bohaterami rozwijała się stopniowo, ale to tylko stanowi dodatkowy plus, dlatego, że wydawało się to bardzo rzeczywiste, a nie wymuszone, stworzyli naprawdę głęboką więź. Do tego uwielbiałam każdą chwilę, jaką Eric spędzał z dzieckiem Jean. Tym razem nie zabrakło emocji, były chwile, które wywołały we mnie niepokój, ale były też i momenty, w których wzruszyłam się widząc ich szczęście. Wszystko oczywiście idealnie zrównoważone, dając naprawdę przyjemne i niesamowite wrażenia. Naprawdę bardzo się cieszę, że tą historią Kylie Scott pokazała, dlaczego tak lubię jej książki. Oczywiście polecam, nie może być inaczej ;)

Link do opinii
Inne książki autora
Twist
Kylie Scott; 0
Okładka ksiązki - Twist

W drugim tomie serii Dive Bar znajdziesz kolejną emocjonującą opowieść o uczuciach, nadziei na miłość i wielkiej namiętności. Joe Collins, barman w Dive...

Lead. Stage Dive
Kylie Scott; 0
Okładka ksiązki - Lead. Stage Dive

Evelyn i David, Annie i Mal — im już się udało poznać smak miłości. Na tym jednak nie kończą się romanse wstrząsające słynną kapelą rockową Stage...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Pokaż wszystkie recenzje