Chwila dla siebie

Kontynuacja bestsellerowej serii romansów, której bohaterami są czterej bracia Parkersonowie i ich siostra Stella

Nastoletnia Delia była zakochana bez pamięci w Joshu, najstarszym z braci Parkersonów. Wszyscy o tym wiedzieli. On jednak uważał ją tylko za przyjaciółkę młodszego brata i nie zwracał na nią uwagi. Ich drogi rozeszły się, kiedy Joshua wyjechał z miasteczka, kierować jednym z hoteli swojego ojca. Po upływie kilku lat pojawił się znowu w Willow Creek i między nimi zaiskrzyło. Długo wmawiali sobie i innym, że nie łączy ich nic więcej poza fantastycznym seksem. Dlaczego to miałoby coś znaczyć? Przecież Delia wybiła go sobie z głowy dawno temu, a Josh nie zamierzał się nigdy ożenić. Czy duchy przeszłości wpłyną na ich przyszłość?

Informacje dodatkowe o Chwila dla siebie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-07-12
Tytuł oryginału: A Moment for Us

Tagi: Romans współczesny

Kup książkę Chwila dla siebie

Chwila dla siebie - opinie o książce

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2023-08-01, Ocena: 5, Przeczytałam,

Corinne Michael tworzy książki, przez które zawsze płynę. I choć wielokrotnie wywołują we mnie lawinę emocji to stanowią równocześnie mój comfort read i mój guilty pleasure, a gdy tylko pojawia się kolejna jej powieść, sięgam po nią z niecierpliwością. I tak było również w tym przypadku.

,,Chwila dla siebie" to opowieść Josha, kolejnego z rodzeństwa Parkersonów oraz Delii, która skradła jego serce już wiele lat temu. Gdy oboje znowu znajdują się w Willow Creek pewnym jest, że finalnie coś się wydarzy. Zwłaszcza że Delia nigdy nie otrząsnęła się ze swoim uczuć względem najstarszego z braci. Ale czy Josh jest gotowy na poważny związek?

To kolejna, pełna uczuć historia Autorki, która swoimi życiowymi zawirowaniami fabuły zapewni czytelnikowi wiele różnych chwil. Napisana przystępnie, z charakterystycznym dla Michaels ciepłem w narracji, lekko prowadzi nas przez lawinę wydarzeń, a mimo wszystko umiejętnie oddziałuje na czytelnicze emocje. To nie tylko kolejny romans pełen uniesień, to także powieść o sile rodziny, niezwykłej przyjaźni, wzlotach i upadkach fundowanych przez los, stratach, z jakimi wiąże się życie i wyborach, które mogą być łatwe z zewnątrz, lecz gdy staje się w środku uczuciowego wiru nic nie jest proste. Do tego Autorka kreuje nie tylko przyjemną, realistyczną fabułę, w której porusza naprawdę ważne kwestie dotyczące choćby rodzicielstwa, czy żałoby, ale  tworzy też cudowny świat, jakim jest społeczność z Willow Creek, w którym z największą przyjemnością chciałoby się znaleźć. Ze swojej strony polecam zarówno tę książkę, jak i inne powieści Corinne, bo ona po prostu nigdy mnie nie zawodzi.

Wróć do mnie
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Wróć do mnie

JEDNA NOC SPRZED OŚMIU LAT NA ZAWSZE ODMIENIŁA JEGO ŻYCIE Ocaliła mnie tamtej nocy osiem lat temu. Żadnych imion. Żadnych obietnic. Tylko dwoje nieszczęśliwych...

Kiedyś mnie kochałeś
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Kiedyś mnie kochałeś

Kolejna książka autorki bestsellerów ,,New York Timesa", m.in. serii The Arrowood Brothers Poruszająca i piękna opowieść o tym, że trzeba otworzyć serce...