Cia這kochanie

Wydawnictwo: Pr鏀zy雟ki i S-ka
Data wydania: 2023-05-16

Ocena: 3 (1 g這s闚)

Wszyscy potrzebujemy korepetycji z cia這akceptacji. Dlaczego? Bo jedn z niewielu pewnych rzeczy w 篡ciu jest to, 瞠 nasze cia這 zawsze b璠zie z nami i b璠zie si zmienia. A zmiany te nie zawsze b璠 dla nas 豉twe do zaakceptowania. Kultura diety i bran瘸 beauty sprawi造, 瞠 stali鄉y si nieuwa積i w odrabianiu lekcji z bezwarunkowej akceptacji naszego cia豉, kt鏎e jest naszym domem. Zamiast ws逝cha si w jego potrzeby, w to, co pr鏏uje nam zakomunikowa - s逝chamy kolejnych reklam zach璚aj帷ych nas do ,,wzi璚ia si za siebie". Zamiast odrobi lekcje z cia這kochania, szukamy kolejnych ,,problem闚", za kt鏎e karzemy nasze cia這. Mam 28 lat i przez ponad po這w swojego 篡cia 篡豉m w konflikcie ze swoim cia貫m. Zamiast zmienia swoje cia這 na lato, do sylwestra, wesela, chrzcin kuzynki... chc pokaza ci, jak akceptowa je na lata i odnale潭 spok鎩 we w豉snym domu. Rusz w t podr騜 razem ze mn. Obiecuj, 瞠 pomog Ci pokocha swoje cia這. Martyna Kaczmarek

Martyna Kaczmarek- dzia豉czka spo貫czna, modelka, marketerka. Jako 19-latka za這篡豉 ,,Fundacj Dzie Dla 砰cia", kt鏎a zosta豉 wyr騜niona w plebiscycie ,,Zwyk造 Bohater" telewizji TVN. W wieku 22 lat rozpocz窸a karier marketingow, specjalizowa豉 si w marketingu spo貫cznie zaanga穎wanym w mi璠zynarodowych koncernach, zdobywaj帷 takie nagrody jak Cannes Lions, Effie. Od pa寮ziernika 2020 roku prowadzi dzia豉nia edukacyjne na tematy zwi您ane z cia這pozytywno軼i i akceptowaniem swojego cia豉 - za co zosta豉 wyr騜niona nagrod Doskona這嗆 Sieci Tw鎩 Styl 2021 w kategorii self-love. By豉 pierwsz modelk curvy, kt鏎a trafi豉 do 軼is貫j czternastki w jedenastej edycji Top Model. Aktualnie prezeska ,,Fundacji Cia這嗆" dzia豉j帷ej na rzecz cia這akceptacji.

Kup ksi捫k Cia這kochanie

Zobacz tak瞠

Opinie o ksi捫ce - Cia這kochanie

Cia這kochanie

Jest to pierwsza pozycja tej autorki/ modelki. Po pozycj si璕n窸am ze wzgl璠u na bardzo skrajne opinie na jej temat. Ci篹ko jest powiedzie czy ta pozycja jest dobra czy s豉ba. Uwa瘸m 瞠 鈔ednia ocen na portalu m闚i sama za siebie.

Si璕aj帷 po te pozycj liczy豉m na co innego. Nie wiem konkretnie na co ale nie na samouwielbieniu autorki, kt鏎a my郵e chcia豉 dobrze ale nie osi庵n窸a tego. Doskonale wiemy wie autorka ma doskona貫 proporcj, by豉 mistrzyni w kilku dziedzinach sportu. Niestety nie ka盥a osoba kt鏎a jest plus size posiada idealnych proporcji. I to nie jest nikogo wina jak sama pisze jest to 逝d szcz窷cia, genetyka itd.

Za du穎 m闚ienia o sobie za ma這 rad jakie mia造 docelowo by. By造 momenty ciekawe, ale by造 tak rzadkie 瞠 nie podnios造 oceny ksi捫ki.

Czy polecam ksi捫k? Niekoniecznie jedynie tylko tym co chc si dowiedzie wi璚ej tylko o samej autorce. Nie s康z bym w przysz這軼i si璕n窸a po kolejn jej pozycj.

Inne ksi捫ki autora
FeMYnizm. Dlaczego potrzebujemy feminizmu
Martyna Kaczmarek0
Ok豉dka ksi您ki - FeMYnizm. Dlaczego potrzebujemy feminizmu

Tak bardzo skupili鄉y si jako spo貫cze雟two na tym, 瞠 nie pasuje, nie podoba nam si s這wo ,,feminizm", 瞠 u這篡li鄉y si w nier闚no軼iach, kt鏎e dotykaj...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Recenzje miesi帷a
Holly