Cięcie

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2012-04-18
ISBN: 978-83-7799-745-1
Dodał/a książkę: dona

Pełna napięcia i zaskakujących zwrotów akcji powieść jednej z najpopularniejszych współczesnych pisarek amerykańskich. Szokujące zabójstwo popełnione przy tłumie świadków, niejasne poszlaki, przystojny prawnik, który nigdy nie przegrywa procesów i piękna kobieta.

Komu zależało na śmierci niezwykle bogatego biznesmena?

Kto jest mordercą?

Creighton, marnotrawny bratanek ofiary, uciekający od rzeczywistości do świata filmowych fantazji?

Urocza Julia, właścicielka najlepszej i najbardziej ekskluzywnej galerii sztuki w Atlancie, którą łączą z ofiarą dość bliskie relacje?

Kto rozdaje karty, a raczej role, manipulując otoczeniem?

Rozwiązanie zaskakuje bohaterów i czytelników.

Kup książkę Cięcie

Opinie o książce - Cięcie

Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2016-05-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Świetny kryminał z romansem w tle. Brutalne zabójstwo biznesmena Paula Wheelera, oskarżenie Julie Rutledge, wkroczenie na scenę adwokata, Dereka Mitchella. Te wszystkie zdarzenia powodują, że książka trzyma w napięciu, a jednocześnie ukazuje pragnienia i namiętności. Polecam
Avatar użytkownika - bibliotekarkaB
bibliotekarkaB
Przeczytane:2013-04-22, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Julia spotyka się w każdy wtorek ze swoim przyjacielem, bogatym Paulem. Znajomość kończy tragiczna śmierć Paula, który zostaje zastrzelony w czasie napadu w windzie. Okazuje się, że nie był to wypadek, tylko zaplanowane morderstwo. Julia za wszelką cenę pragnie zdemaskować zbójcę. Świetni napisany kryminał. Mimo, że wiadomo, kto stoi za śmiercią Paula, i tym samym zagadka jest rozwiązana, książkę czyta się jednym tchem.
Zakładniczka
Sandra Brown0
Okładka ksiązki - Zakładniczka

Piękną, młodą kobietę oraz jej sześcioletniego synka porywają z pociągu Indianie i uprowadzają do kryjówki w górach. Miranda nie rozumie, dlaczego wódz...

Miłość uwięziona w ciszy
Sandra Brown0
Okładka ksiązki - Miłość uwięziona w ciszy

Na ranczo Anny Corbet, pięknej, głuchej kobiety samotnie wychowującej małego synka, przybywa wędrowny kowboy Jack Sawyer, człowiek, którego przeszłość...

Mój Wielki Tydzień
Ewa Monastyrska