Cięcie

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2012-04-18
ISBN: 978-83-7799-745-1
Dodał/a książkę: dona

Pełna napięcia i zaskakujących zwrotów akcji powieść jednej z najpopularniejszych współczesnych pisarek amerykańskich. Szokujące zabójstwo popełnione przy tłumie świadków, niejasne poszlaki, przystojny prawnik, który nigdy nie przegrywa procesów i piękna kobieta.

Komu zależało na śmierci niezwykle bogatego biznesmena?

Kto jest mordercą?

Creighton, marnotrawny bratanek ofiary, uciekający od rzeczywistości do świata filmowych fantazji?

Urocza Julia, właścicielka najlepszej i najbardziej ekskluzywnej galerii sztuki w Atlancie, którą łączą z ofiarą dość bliskie relacje?

Kto rozdaje karty, a raczej role, manipulując otoczeniem?

Rozwiązanie zaskakuje bohaterów i czytelników.

Kup książkę Cięcie

Opinie o książce - Cięcie

Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2016-05-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Świetny kryminał z romansem w tle. Brutalne zabójstwo biznesmena Paula Wheelera, oskarżenie Julie Rutledge, wkroczenie na scenę adwokata, Dereka Mitchella. Te wszystkie zdarzenia powodują, że książka trzyma w napięciu, a jednocześnie ukazuje pragnienia i namiętności. Polecam
Avatar użytkownika - bibliotekarkaB
bibliotekarkaB
Przeczytane:2013-04-22, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Julia spotyka się w każdy wtorek ze swoim przyjacielem, bogatym Paulem. Znajomość kończy tragiczna śmierć Paula, który zostaje zastrzelony w czasie napadu w windzie. Okazuje się, że nie był to wypadek, tylko zaplanowane morderstwo. Julia za wszelką cenę pragnie zdemaskować zbójcę. Świetni napisany kryminał. Mimo, że wiadomo, kto stoi za śmiercią Paula, i tym samym zagadka jest rozwiązana, książkę czyta się jednym tchem.
W objęciach chłodu
Sandra Brown0
Okładka ksiązki - W objęciach chłodu

Komisarz Dutch Burton gorączkowo poszukuje seryjnego mordercy, zwanego "Błękitnym" - od niebieskiej wstążki, jaką zostawia w miejscach, gdzie...

Czarodziejka
Sandra Brown0
Okładka ksiązki - Czarodziejka

Rana Ramsey, jedna z najbardziej znanych i najoryginalniejszych modelek Ameryki, niespodziewanie porzuca pracę i życie w Nowym Jorku. Wydaje się jej, że...

Escape book
Ivan Tapia