CITRUS+: TOM 3

Sayaka, pierwszoklasistka z samorządu, była świadkiem sceny między Yuzu i Mei. Zaczęła podejrzewać, że przybrane siostry łączy coś więcej niż tylko nazwisko… A jakby tego było mało, zażądała od Yuzu, by ta pomogła jej pozbyć się ze szkoły wszystkich, którzy łamią przepisy!
Konfrontacja z Yuzu sprawiła jednak, że najgłębiej skrywane uczucia Sayaki w końcu wyszły na jaw. Yuzu i Mei wspólnie udało się pokonać kryzys, co tylko umocniło łączące ich uczucie.
W tym samym czasie Matsuri zadręcza się, że nie była w stanie pomóc przyjaciółkom i przestaje przychodzić do szkoły. Zmartwiona Harumi postanawia złożyć jej wizytę… Te wakacje będą wyjątkowe dla wszystkich!

Informacje dodatkowe o CITRUS+: TOM 3:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-05-21, Ocena: 4, Przeczytałem,

NADCHODZĄ ZMIANY

Kolejny tomik ,,Citrus+", jak się można spodziewać, to po prostu jeszcze jednak porcja tych samych, co dotąd wrażeń. Czyli, tradycyjnie w takich przypadkach, komu podobały się dotychczasowe odsłony serii, teraz też będzie zadowolony. Komu nie przypadły do gustu, ta część tego nie zmieni. A ci, którzy mieliby ochotę zacząć swoją przygodę z tą serią, lepiej by zrobili to od pierwszego tomu - przynajmniej ,,Citrusa" z plusem.

W życiu bohaterek znów dużo się dzieje. Czy relacje łączące Yuzu i Mei rozwiną się w wejdą na nowy poziom? Matsuri tymczasem przestaje przychodzić do szkoły. A na horyzoncie widać już kolejne problemy i zmiany. Tylko na lepsze czy na gorsze?

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 3, Przeczytałem,
CITRUS: TOM 2
Saburouta0
Okładka ksiązki - CITRUS: TOM 2

Yuzu wygląda na modnisię, ale tak naprawdę to niewinna dziewczyna. Mieszka razem z Mei, przybraną siostrą, która ciągle wodzi ją za nos. Nowa krewna...

CITRUS: TOM 1
Saburouta0
Okładka ksiązki - CITRUS: TOM 1

Matka niedoświadczonej w miłości, szalejącej za modą licealistki, Yuzu, ponownie wychodzi za mąż, w związku z czym córka musi zmienić szkołę. Pierwszego...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis