Co potrafi Twój iPOD? Podręcznik użytkownika

Rozpocznij już dziś przygodę ze swoim iPodem!

Jak za pomocą iPoda odtwarzać zdjęcia i pliki wideo? Jak wydajnie korzystać z programu iTunes? Jak podłączyć iPoda do samochodowego zestawu audio?

Pierwsze użycie iPoda zwykle nie wiąże się z wykorzystaniem wielu jego fantastycznych możliwości. Zaraz po zakupie jest on ekspresowo przygotowywany do odtwarzania muzyki i oczywiście -- robienia wrażenia na znajomych! Bardzo niewielu użytkowników zadaje sobie trud przyjrzenia się swojej nowej zabawce i poznania wszystkich dostępnych opcji. Z kolei większość znanych podręczników na ten temat analizuje wszelkie możliwe operacje, jakich można dokonać za pomocą iPoda, i rozkłada na części pierwsze jego budowę. Jednym słowem, swoją złożoną formą i zawiłą treścią zniechęcają one do poznania wszechstronności tego urządzenia. "Co potrafi Twój iPOD? Podręcznik użytkownika. Wydanie IV" jest jednak zupełnie inną książką. Czytelnik znajdzie tutaj zwięzłe i przejrzyste opisy najpotrzebniejszych i najczęściej wykorzystywanych funkcji iPoda.

Największą zaletą tego podręcznika jest jego prostota i klarowny język. Jest on absolutnie zrozumiały i przystępny nawet dla niecierpliwego użytkownika. Każdej możliwej do wykonania operacji poświęcona jest jedna strona książki. Nie ma mowy o technicznym żargonie, są za to proste porady, jak krok po kroku osiągnąć określony efekt. Szczegółowy spis treści pozwala od razu znaleźć opis konkretnego zagadnienia.

Dzięki temu podręcznikowi dowiesz się:

jak importować dane z komputera lub płyty CD jakie możliwości oferuje iTunes jak odtwarzać, przewijać, kopiować utwory czym jest mechanizm Cover Flow jak używać iPoda jako stopera, zegarka lub przenośnego dysku twardego jak używać iPoda w samochodzie jak odtwarzać materiały wideo za pomocą iPoda czym jest iPod touch

Nie bądź taki jak inni -- wyciśnij jak najwięcej ze swojego iPoda!

Informacje dodatkowe o Co potrafi Twój iPOD? Podręcznik użytkownika:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2008-11-26
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Co potrafi Twój iPOD? Podręcznik użytkownika

Co potrafi Twój iPOD? Podręcznik użytkownika - opinie o książce

Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby'ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 3
Scott Kelby0
Okładka ksiązki - Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby

Wybierz się w podróż po świecie Lightroom 3 z najlepszym przewodnikiem! Jak bezpiecznie eksperymentować ze zdjęciami? Jak wykorzystać dane z odbiornika...

Scott Kelby0
Okładka ksiązki - Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelbyego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom

Poznaj tajniki pracy w cyfrowej ciemni Jak zaimportować fotografie do programu i katalogować je? W jaki sposób korygować parametry ekspozycji? Jak...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;