Co się kryje w kwiatku? Fascynujące ciekawostki przyrodnicze

Kwiaty są wszędzie. Zachwycają różnorodnością kolorów i kształtów. Ale czy wiemy, co tak naprawdę się w nich kryje? I jak to możliwe, że wyrastają z malutkiego nasionka?

W tej bogato ilustrowanej książce Rachel Ignotofsky tłumaczy, jak działa natura. Już dziś odkryj, co rośliny jedzą, dlaczego pachną i z jakimi zwierzętami są za pan brat.

Rachel Ignotofsky jest autorką i ilustratorką wielu książek popularnonaukowych. Wychowała się w New Jersey na filmach animowanych i słodyczach. Po ukończeniu Tyler School of Art and Architecture skupiła się na tworzeniu ilustracji, które naukę czynią wspaniałą zabawą. Chciałaby, żeby dzięki jej książkom dzieci czuły głód wiedzy i odkrywały tajemnice otaczającego je świata!

Więcej o autorce na www .rachelignotofskydesign.com.

Informacje dodatkowe o Co się kryje w kwiatku? Fascynujące ciekawostki przyrodnicze:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2022-04-27
Tytuł oryginału: What's inside a flower? and other questions about science & nature

Kup książkę Co się kryje w kwiatku? Fascynujące ciekawostki przyrodnicze

Wspaniała PLANETA ZIEMIA i jej przyroda
Rachel Ignotofsky0
Okładka ksiązki - Wspaniała PLANETA ZIEMIA i jej przyroda

Zapraszamy na fascynującą wędrówkę po naszej planecie i jej dużych i małych ekosystemach - od raf koralowych, pustyń, przez lasy deszczowe aż po kroplę...

Kobiety i nauka. One zmieniły świat
Rachel Ignotofsky0
Okładka ksiązki - Kobiety i nauka. One zmieniły świat

Bogato ilustrowana i niezwykle inspirująca książka. Kobiety i sport to 50 historii zawodniczek od XIX wieku do czasów współczesnych. Znajdziemy...