Córeczka Tatusia

Znana aktorka i reżyserka, laureatka Oscara gotuje... bo pasją do kulinariów zaraził ją ojciec i po to, by "zejść na ziemię". Gotowanie, jak twierdzi, to sposób wyrażania miłości i świetna zabawa. Doradza jak zachęcić dzieci do wspólnego kucharzenia, wspomina dzieciństwo, opowiada o łączeniu zdrowej diety z przysmakami i podaje aż 150 wzmagających apetyt przepisów! Są wśród nich te zapamiętane z dzieciństwa, przygotowywane z ojcem, przysmaki ze studenckich wypraw do Hiszpanii i wiele, wiele innych z czasem wzbogaconych własnymi pomysłami. Zupa z podpiekanych pomidorów, sałatka kalifornijska z sosem anchois, paella czy brownie z kawałkami czekolady - brzmi pysznie!

Informacje dodatkowe o Córeczka Tatusia:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2012-10-03
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Córeczka Tatusia

Córeczka Tatusia - opinie o książce

Gwyneth Paltrow0
Okładka ksiązki - Ciało i umysł na detoksie. 12 kroków do odzyskania energii, zdrowia i prawdziwego siebie

Sprzątnij toksyny, złe emocje i negatywną energię - zyskaj zdrowie i lepsze życie W przypadku każdej choroby, z jaką się borykamy, znacznie ważniejsze...