Cuda błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego. Świadectwa

Prymas Tysiąclecia nieustannie wskazuje drogę

Przez lata był niepodważalnym autorytetem i duchowym przywódcą. Polacy pamiętają go jako niezłomnego męża stanu, który wspierał rodaków w trudnych czasach komunizmu. Ta książka przypomina, że dla wielu był także dobrym ojcem, któremu można powierzyć troski dnia codziennego. Umieszczone tu świadectwa są tego niepodważalnym dowodem.

Matuchna Pomocy Nieustającej wysłuchała mnie przez wstawiennictwo kardynała Stefana Wyszyńskiego. Szybko wracałam do zdrowia po operacji. Z całego serca dziękowałam Jej wraz z moją rodziną. Nasze modlitwy zostały wysłuchane. Badania piersi po operacji wykazały, że rak jest niezłośliwy i został usunięty w całości z organizmu.

Fragment modlitwy o beatyfikację

Boże w Trójcy Świętej Jedyny, Ty w swojej niewypowiedzianej dobroci powołujesz ciągle nowych apostołów, aby przybliżali światu Twoją Miłość. Bądź uwielbiony za to, że dałeś nam opatrznościowego Pasterza Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

W książce znajdziesz 70 świadectw łask otrzymanych za wstawiennictwem Kardynała Stefana Wyszyńskiego - w tym opis cudu beatyfikacyjnego siostry Nulli - opracowanych przez wicepostulatora procesu beatyfikacyjnego o. Gabriela Bartoszewskiego OFMCap i notariusza Anielę Michalską.

Informacje dodatkowe o Cuda błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego. Świadectwa:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2021-09-23
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 9788327719492

Tagi: Osobiste świadectwo religijne i publikacje popularyzujące wiarę bóg

Kup książkę Cuda błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego. Świadectwa