Czerwona siostra

Wydawnictwo: Mag
Data wydania: 2017-10-16
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788374808828
Liczba stron: 608
Tytuł oryginału: Red Sister
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Michał Jakuszewski

Tom 1 cyklu Księga przodka

Ocena: 3 (1 głosów)

W klasztorze Słodkiej Łaski młode dziewczęta uczy się odbierania życia. U nielicznych ujawnia się stara krew, dająca im talenty rzadko spotykane od czasów, gdy statki plemion przybyły na Abeth. W Słodkiej Łasce doskonali się talenty nowicjuszek, czyniąc nich śmiertelnie groźne wojowniczki. Potrzeba dziesięciu lat, by nauczyć Czerwoną Siostrę drogi miecza i pięści.

Ale nawet mistrzynie walki i cienia nie w pełni zdawały sobie sprawę, co wpadło w ich ręce, gdy Nona Grey trafiła do ich komnat jako zakrwawione ośmioletnie dziecko, fałszywie oskarżone o morderstwo, a winne znacznie gorszych rzeczy.

Ukradzioną spod szubienicy Nonę ścigają potężni wrogowie, i to nie bez powodu. Choć klasztor zapewnia bezpieczeństwo i izolację, skrywana, gwałtowna przeszłość w końcu ją odnajdzie. W promieniach umierającego słońca padających na słabnące cesarstwo Nona Grey musi zawrzeć pokój ze swymi demonami i stać się niepowstrzymaną skrytobójczynią. Jeśli chce przeżyć.

Tagi: fantasy fantastyka lawrence

Kup książkę Czerwona siostra

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Czerwona siostra

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2021-01-18, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2021, fantastyka, SF,
Inne książki autora
Szara siostra
Mark Lawrence0
Okładka ksiązki - Szara siostra

W Klasie Mistycznej Nona Grey zaczyna poznawać tajemnice wszechświata. Często jednak bywa tak, że znajomość najgłębszych prawd utrudnia nam podejmowanie...

Klucz kłamcy
Mark Lawrence0
Okładka ksiązki - Klucz kłamcy

Autor bestselerowej trylogii "Rozbite imperium" przedstawia kolejną część cyklu "Wojna Czerwonej Królowej". Trylogia Wojna Czerwonej Królowej...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy