Cztery 篡wio造. W p這mieniach

Tom 1 cyklu Cztery 篡wio造
Ocena: 5 (6 g這s闚)

Pe軟y zmys這wo軼i i nieszablonowego humoru debiut o p這miennym uczuciu. Trzyma w napi璚iu do ostatniej strony.

Kiedy Rafa wyci庵a drobn kobiet z po瘸ru, nie wie jeszcze, 瞠 jego ca造 鈍iat runie w posadach. Dla niej z豉mie wszystkie swoje zasady. Dla niej zaryzykuje w豉sne 篡cie. Czy to wystarczy Marcie, gdy pozna prawd o m篹czy幡ie, który wcale nie jest bohaterem? Jak potocz si losy dwóch osób ró積i帷ych si od siebie niczym woda i ogie? Czy p這mie nami皻no軼i wystarczy, by uchroni rodz帷e si uczucie?

„W p這mieniach” to pierwsza cz窷 cyklu „Cztery 篡wio造”, które 陰czy jedno – gor帷e, nami皻ne uczucie wystawione na prób. Bohaterowie powie軼i b璠 musieli walczy z demonami przesz這軼i, by wygra w najwa積iejszym starciu swego 篡cia, a stawk b璠zie mi這嗆.
Magdalena Szponar podczas pierwszego lockdownu postanowi豉 si璕n望 po swoje marzenie i napisa ksi捫k. Stworzy豉 histori, która rozpali nasze zmys造!

Informacje dodatkowe o Cztery 篡wio造. W p這mieniach:

Wydawnictwo: Sz鏀ty Zmys
Data wydania: 2021-03-24
Kategoria: Romans

wi璚ej

POLECANA RECENZJA

Kup ksi捫k Cztery 篡wio造. W p這mieniach

Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Dodaj cytat

Zobacz tak瞠

Cztery 篡wio造. W p這mieniach - opinie o ksi捫ce

Avatar u篡tkownika - _read_andzia_
_read_andzia_
Przeczytane:2021-03-25, Ocena: 6, Przeczyta貫m,

Ksi捫ka jest o seksownym panu stra瘸ku, a jak to mówi- za mundurem panny sznurem, wi璚 chyba nie musz Was wi璚ej namawia na t ksi捫k? 🤭🔥🔥

Powiem tak, ksi捫k czyta豉m z ogromn, chor wr璚z, fascynacj. Helo, kto nie lubi czyta o mi窷niakach w mundurach?

Styl pisania Pani Magdy jest bardzo przyjemny i lekki, zwroty bezpo鈔ednie do czytelnika, sprawi造, 瞠 poczu豉m si jakbym towarzyszy豉 bohaterom na ka盥ym kroku. Nie zabraknie tutaj nami皻no軼i, kie趾uj帷ej mi這軼i oraz mafii, któr uwielbiam. Mo積a powiedzie, 瞠 jest tu troch pi瘯nego romansu, ale i mocnego, mro膨cego krew w 篡豉ch thrilleru.

Ci篹ko uwierzy, 瞠 to debiut. Ewidentnie autorka ma dar pisania we krwi.

Rafa Michalski, stra瘸k z powo豉nia, nie narzeka na brak towarzystwa kobiet. W jego ó磬u przewija si ich naprawd du穎 i ka盥a nie wi璚ej ni raz. Nie ma skrupuów, nie daje sobie w kasz dmucha, prawdziwy bad boy.

Dzie jak co dzie, zostaje wezwany do po瘸ru. Nie wygl康a on za ciekawie, w 鈔odku jest kobieta, a co najgorsze, blok lada chwila mo瞠 run望. Nieustraszony Rafa, postanawia, nie patrz帷 na protesty prze這穎nego, wej嗆 do domu i uratowa dam w opa豉ch.

Na szcz窷cie udaje mu si uratowa 篡cie obojga.

M篹czyzna nie mo瞠 zapomnie o pi瘯nej nieznajomej, czym jest bardzo zaniepokojony. Z pocz徠ku wydaje mu si, 瞠 to zwyczajna ch耩 zaliczenia jej, co w do嗆 szybkim czasie okazuje si b喚dnym za這瞠niem. Czuje si za ni odpowiedzialny, na ka盥ym kroku chce j ochroni.

Marta nie pozostaje mu d逝積a. ㄠczy ich trudna przesz這嗆 i ból z ni zwi您any. Oboje nie wiedz co zaczyna si mi璠zy nimi dzia. Wiedz natomiast to, 瞠 nie mog pod 瘸dnym pozorem zgasi rosn帷ego po膨dania.

Czy dadz sobie szans i pokochaj si? Ich znajomo嗆 nie raz stanie pod znakiem zapytania.

Avatar u篡tkownika - aggusia
aggusia
Przeczytane:2021-07-15, Ocena: 4, Przeczyta豉m,

Mam problem z ocen tej ksi捫ki. Pomys na fabu喚 i osadzenie akcji w 鈔odowisku stra瘸ckim bardzo mi si podoba造. Nie znam si na zagadnieniach z zakresu po瘸rnictwa ale czytaj帷 powie嗆 odnios豉m wra瞠nie, 瞠 w tym temacie autorka wie o czym pisze. Mo瞠 to zas逝ga stra瘸ka, o kt鏎ym mowa w dedykacji. Wa積e, 瞠 temat nie zosta sp豉szczony i sp造cony. Co do reszty to naprawd sama nie wiem... ksi捫ka zbiera dobre opinie i naprawd jest dobra ale mnie osobi軼ie dra積i styl i j瞛yk powie軼i. Niby prosty, niewydumany i przemawiaj帷y do wyobra幡i ale w niekt鏎ych momentach autorce nie uda這 si unikn望 pewnych niestosowno軼i: Marta le篡 w szpitalu ci篹ko poparzona i odwiedza j stra瘸k Rafa, kt鏎y uratowa j z p這mieni. Dziewcz, 酥i帷 na brzuchu, ma pecha bo ko責ra si obsun窸a ods豉niaj帷 go陰 pup. Stra瘸k na ten widok dostaje ma逍iego rozumu i wyobra瘸 sobie co by m鏬 z ow cz窷ci cia豉 Marty zrobi. Wybaczcie, ale to nie jest ani zmys這we, ani podniecaj帷e. Raczej dosadne i uprzedmiotowiaj帷e. Nie m闚i帷 ju o tym w jak z造m 鈍ietle przedstawia facet闚. Bohater nara瘸j帷y w豉sne 篡cie by wyci庵n望 kobiet z po瘸ru, a za chwil okazuje si by zwyk造m dupkiem nie panuj帷ym nad libido. Zreszt Rafa tak jest w豉郾ie wykreowany: wszystko sprowadza do seksu, ka盥a kobieta jaka pojawia si w fabule z nim spa豉 albo przynajmniej si ca這wa豉. Sformu這wania w stylu ,,szykuje mi si ca趾iem niez貫 bzykanko na wiecz鏎" s do嗆 prostackie.

Tworz帷 Mart, przedstawian jako typowa szara muszka, wr璚z chorobliwie nie鄉ia陰 (p這ni帷 si ju od samego m瘰kiego spojrzenia) autorce te nie udaje si unikn望 niesp鎩no軼i. Luzacka odpowied w stylu: ,,szpitalne wdzianka s ca趾iem seksi" zupe軟ie nie pasuj do wcze郾iejszego obrazu Marty, kt鏎a sama o sobie m闚i, 瞠 jest ,,przesadnie skromna i oblewaj帷a si rumie鎍em zawsze, kiedy spojrzy na mnie jakikolwiek facet".

Podsumowuj帷: nie jest 幢e, a nawet jest dobrze. To naprawd udany debiut i na pewno si璕n po wychodz帷 niebawem cz窷 drug chocia ju zgrzytam z瑿ami na my郵 o pierwszoosobowej narracji :)))

Avatar u篡tkownika - Esclavo
Esclavo
Przeczytane:2021-07-08, Ocena: 5, Przeczyta豉m,

Zacz窸am czyta i tak strasznie mi si nie podoba這. Te pierwsze rodzia造 przedstawia造 obraz dupka, m篹czyzny z piekn buzi i chorym ego i dziewczyny pokrzywdzonej przez los, takiej sierotki. A potem zaskoczy這, a tak, 瞠 po zamkni璚iu zastanawia豉m si czy te 7 gwiazdek to nie za ma這.

Mo瞠 z pozoru to banalna historia opieraj帷a si na motywie bohatera i ocalonej. Jednak z ka盥 stron na jaw wychodz demony przesz這軼i, na tyle jest to zr璚znie zrobione, 瞠 zaciekawia. Oprócz romansu mamy w徠ki poboczne, które sprawiaj 瞠 nie jest mia趾o i przewidywalnie. Nie wiem na ile realia pracy stra瘸ka pokrywaj si z prawd, ale ja kupuj to co zaserwowa豉 nam autorka. Jednak mam nie odparte wra瞠nie, 瞠 jest to tylko wst瘼 do wi瘯szej ca這軼i...

Avatar u篡tkownika - Kumbrysia
Kumbrysia
Przeczytane:2021-04-25, Ocena: 6, Przeczyta豉m, 52 ksi捫ki 2021,

安ietna ksi捫ka. Akcja rozwija豉 si z ka盥 przewrócona stron. Rafa musi zmierzy si z przesz這軼i. Natomiast Mart przesz這嗆 w najmniej oczekiwanym momencie dogania. Czy Rafa ja uratuje i pomo瞠. Koniecznie przeczytajcie ksi捫k. Ja ju z niecierpliwo軼i wyczekuje kolejnej cz窷ci.

"Pi耩 minut. To czas, który decyduje o 篡ciu i 鄉ierci. Tyle masz, kiedy przestanesz oddycha. Tyle, by kto ci odnalaz. Uratowa. Tyle, by zmieni ca貫 twoje 篡cie. Nie wiem tylko, czy na lepsze." ?

"W p這mieniach" to pierwsza cz窷 cyklu "Cztery 篡wio造" i jednocze郾ie debiutancka powie嗆 Magdaleny Szponar. Dok豉dne tak, jak wskazuje tytu i ok豉dka jest tutaj gor帷o i nami皻nie. Autorka ju od pierwszych stron zapewnia nam du穎 wra瞠 i pozwala w pe軟i zaanga穎wa si w fabu喚.

Pierwszy raz spotka豉m si w literaturze z tematyk po瘸ru, gdzie gówny bohater jest stra瘸kiem. Magdalena Szponar tym samym przybli瘸 nam prac stra瘸ków, dzi瘯i czemu mog豉m jeszcze bardziej zrozumie ryzyko jakie wi捫e si z tym zawodem. Fabu豉 interesuj帷a i zaskakuj帷o odmienna od dotychczasowych. Autorka gwarantuje nam nie tylko p這mienny romans, ale tak瞠 elementy grozy.

Ca豉 historia opowiada o przezwyci篹aniu s豉bo軼i, walce z l瘯ami i przesz這軼i. Historia niby banalna, a jednak odnajdziemy w niej du穎 warto軼i i emocji. Strony przewracaj si same, ksi捫k czyta si w zawrotnym tempie, a ja nie mog豉m si wr璚z oderwa. Zako鎍zenie jest niesamowite, ko鎍zy si w takim momencie, 瞠 z niecierpliwo軼i wypatruj kolejnej cz窷ci. ?
Musz te zwróci uwag na przepi瘯ne wydanie ksi捫ki, przez ca陰 lektur nie mog豉m przesta si zachwyca.
Takie debiuty to ja lubi! Gor帷o polecam ?

Inne ksi捫ki autora
Kiedy wstanie 鈍it
Magdalena Szponar0
Ok豉dka ksi您ki - Kiedy wstanie 鈍it

Ekscytuj帷y zakazany romans z r騜nic wieku! Dziewi皻nastoletnia studentka Luna McCarthy po trzyletniej nieobecno軼i wraca na wakacje do rodzinnej miejscowo軼i...

Odcienie czerni
Magdalena Szponar 0
Ok豉dka ksi您ki - Odcienie czerni

Drugi tom serii mafijnej autorkiWbrew regu這m! Robert Bystrzycki zgodzi si na 郵ub z Anne-Lise z dw鏂h powod闚. Po pierwsze, dzi瘯i temu wraz z bratem...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Recenzje miesi帷a
Sekrety domu Bille