Wbrew regu這m

Kategoria: Romans
J瞛yk orygina逝: polski

Tom 1 cyklu Biuro

Ocena: 5.2 (5 g這s闚)

Gorący romans biurowy w samym sercu Trójmiasta!

Dwudziestopięcioletnia Róża Czarnecka żyje w świecie erotycznych fantazji. I tak się składa, że główną rolę w tych marzeniach na jawie odgrywa jej szef, Daniel Ostrowski. Szkoda tylko, że ten trzydziestodwuletni prezes korporacji, milioner i potentat na rynku deweloperskim wyznaje kilka bardzo sztywnych zasad. Najważniejsza z nich dotyczy zakazu pozasłużbowych relacji między pracownikami.

Jeden piątkowy wieczór zmienia życie Róży na zawsze. Zachęcona przez pijane koleżanki kobieta postanawia poderwać szefa, który, o zgrozo, pojawia się w tym samym lokalu. Jednak w poniedziałkowy poranek Róża niewiele z tego pamięta. Co innego Daniel. On wie o swojej pracownicy znacznie więcej, niż mogłaby przypuszczać, a piątkowy wieczór powoduje szereg konsekwencji, o których dziewczyna nie śniła w najśmielszych snach.

Kup ksi捫k Wbrew regu這m

Zobacz tak瞠

Opinie o ksi捫ce - Wbrew regu這m

Avatar u篡tkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2022-07-22, Ocena: 5, Przeczyta貫m, Mam,

“Wbrew regu這m“

Cz瘰to zdarza mi si 鄉ia w trakcie czytania, autorki nieraz wywo逝j u鄉iech na twarzy opisuj帷 perypetie swoich bohater闚. Ale niewiele jest takich ksi捫ek, przy kt鏎ych p豉cze ze 鄉iechu i kt鏎e robi na mnie tak dobre wra瞠nie jak w豉郾ie ta. Wiem ju, 瞠 moja lista autorek, po kt鏎e b璠 si璕a w ciemno, w豉郾ie si wyd逝篡豉.

O tej ksi捫ce by這 g這郾o. Ka盥y chwali, a ja jak na sceptyczk przysta這, ba豉m si, 瞠 b璠 t kt鏎a nie b璠zie szale na jej punkcie. Ale musia豉m si przekona i gdy podj窸am si zrecenzowania drugiego tomu, wiedzia豉m, 瞠 pierwszego nie pomin. I w sumie lepiej nie chwyta za drugi bez znajomo軼i pierwszego, zbyt wiele je 陰czy.

R騜a pracuje w firmie braci Ostrowskich - Przemka i ... Daniela. No w豉郾ie. On - tzw Ostry , Wielki Gro幡y Wilk, Bazyliszek wzgl璠nie Lucyfer. Sieje postrach w鈔鏚 pracownik闚 i R騜a te, mimo 瞠 wzdycha do niego potajemnie, nieco si go boi. Lecz alkohol zmienia ludzi 😅 nie do嗆, 瞠 pod jego wp造wem za這篡豉 si z kole瘸nkami, 瞠 go uwiedzie, rozkocha i porzuci, to jeszcze traf chcia, 瞠 on wraz z bratem pojawi si w tym samym klubie. No i oczywi軼ie do nich podesz豉. A 瞠 nast瘼nego dnia ona nie pami皻a jak wygl康a這 to ich spotkanie, a on tak... Hmm... Co z tego wyniknie ?

S jak ogie i woda, dwa 篡wio造, oboje niebezpieczni ... I przezabawni zarazem. Czy ta walka sko鎍zy si dla nich dobrze ?

Co to by這 ? Co niesamowitego. Naprawd rzadko zdarza si, 瞠 tak 鈍ietnie si bawi podczas czytania, tak polubi豉m tych szalonych bohater闚 i tak bardzo spodoba mi si styl pisania Magdy, 瞠 jestem pod wielkim wra瞠niem. Podobno sarkazm to cecha os鏏 inteligentnych. No ciekawie jakie IQ ma nasza autorka bo tego sarkazmu, humoru i z這郵iwo軼i tu jest ca豉 masa. Nie ma strony, na kt鏎ej nie ma cho chwili, jednej uwagi, jednego komentarza czy sytuacji, kt鏎a by tego u鄉iechu nie wywo豉豉.

R騜a mia豉 plan, z kt鏎ego szybko chcia豉 zrezygnowa.

Daniel te mia plan i uparcie przy nim trwa cho czu, 瞠 b璠zie tego 瘸這wa.

Na drodze do wsp鏊nego szcz窷cia, stoj zasady, kt鏎e ustanowi Daniel w firmie. Sk康 pomys na nie? Czym si kierowa gdy je ustala ? I czy zdecyduje si je z豉ma ?

R騜a jest uparta, nieobliczalna i twarda. Kobieta z pazurem, inteligentna i maj帷a talent do my郵enia na g這s 😅 ich ci皻e riposty, przekomarzania, dwuznaczne dialogi i dokuczanie sobie nawzajem, gwarantuje ka盥emu czytelnikowi niezapomnian przygod z t ksi捫k.

To jedna z tych, kt鏎ych nie mo積a nie przeczyta. Jedna z najlepszych jakie czyta豉m. Szaleje za mafi, ale romans biurowy w takim wydaniu jest ogromn konkurencj dla mojej mi這軼i. Nie ma innej opcji - polecam gor帷o i nie mam czasu si rozpisywa bo czytam drug cz窷. I je郵i Wy jeszcze nie czytali軼ie to te szybciutko bierzcie si, bo warto. Oj warto 😈

Avatar u篡tkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-03-02, Ocena: 4, Przeczyta貫m,

R騜a jest podw豉dn Daniela Ostrowskiego, kt鏎y w pracy wyznaje 瞠lazne zasady dotycz帷e mi璠zy innymi zakazu pozas逝瘺owych relacji pomi璠zy pracownikami. Jeden wiecz鏎 zmienia wszystko - R騜a pod wp造wem kole瘸nek postanawia poderwa szefa, jednak nast瘼nego dnia nic nie pami皻a. Jakie konsekwencje dla R騜y przyniesie ten wiecz鏎? Jak potoczy si jej relacja z Danielem?

To ju moje kolejne spotkanie z tw鏎czo軼i Magdy i poraz kolejny 鈍ietnie si bawi豉m czytaj帷 stworzon przez autork histori! Ksi捫k czyta si szybko i przyjemnie, a to dzi瘯i lekkiej fabule, kt鏎a nie wymaga od czytelnika du穎 zaanga穎wania.
Romanse biurowe maj to do siebie, 瞠 ich g堯wni bohaterowie dostarczaj czytelnikowi nie lada 鄉iechu, oczywi軼ie tym razem te tak by這 - utarczki s這wne R騜y oraz Daniela niejednokrotnie bawi造 mnie do 貫z. Ksi捫ka ma kilka nieprzewidzianych zwrot闚 akcji, co sprawilo, 瞠 czyta豉m j z jeszcze wi瘯szym zainteresowaniem. Bohaterowie, a szczeg鏊nie Daniel maj swoje tajemnice, kt鏎e mog wiele zmieni w postrzeganiu jego postaci kiedy tylko ujrz 鈍iat這 dzienne.
Oboje bohater闚 polubi豉m od pierwszych stron, dostarczyli mi wielu mi造ch chwil podczas czytania i tym samym mog豉m oderwa si od trud闚 codzienno軼i.
"Wbrew regu這m" to lekka, pe軟a humoru historia mi這sna, kt鏎a jest idealna na jeden wiecz鏎 na odstresowanie si po ci篹kim dniu. Moja ocena to 7/10.

R騜a od dawna podkochuje si w Danielu, swoim szefie. Jest w jej snach, fantazjach erotycznych, jednak wiedz o tym tylko jej przyjaci馧ki. Kobieta nie zamierza nigdy si ujawnia, wie, jakie panuj zasady w pracy, 瞠 nie mo積a si wdawa w g喚bsze relacje mi璠zy sob.
Wszystko idzie po jej my郵i, czyli wzdycha do niego w tajemnicy, nic nie maj帷 zamiaru z tym zrobi, do czasu. Po ci篹kim dniu w „Mordowni”, jak nazywaj miejsce pracy, R騜a wraz z przyjaci馧kami uda造 si do baru, aby rozpocz望 weekend od odstresowania si. Wypity alkohol, podpuszczanie kole瘸nek i niespodziewane pojawienie si Daniela – to po prostu nie mog這 si dobrze sko鎍zy. Jest tylko jeden problem, kobieta nie pami皻a, co tak naprawd si zdarzy這. Wie, 瞠 podesz豉 do szefa, 瞠 z nim rozmawia豉, 瞠 chcia豉 wszystko wyzna, jednak nie ma poj璚ia, jak ta rozmowa przebieg豉, jak si sko鎍zy豉. Poniedzia貫k nie b璠zie 豉twy, tym bardziej 瞠 m篹czyzna zaczyna si dziwnie zachowywa. Co takiego sta這 si w pi徠kowy wiecz鏎? Co zrobi豉 R騜a? Jak potoczy si dalsza znajomo嗆 jej i Daniela?

妃ia這 mog stwierdzi, 瞠 by豉 to ksi捫ka z ogromn dawk humoru i ju dawno a tyle si nie 鄉ia豉m podczas czytania. Te dialogi mi璠zy bohaterami, pewne zdarzenia, to by這 takie zabawne, 瞠 po prostu nie da這 si zachowa powago. Dlatego ostrzegam, je郵i nie mieszkacie sami, kategorycznie nie bierzcie si za czytanie, kiedy inni domownicy 酥i.
Historia ciekawa, wci庵aj帷a, z kilkoma zaskakuj帷ymi zwrotami. To jedna z tych ksi捫ek, kt鏎e przeczyta豉 za jednym podej軼iem, wci庵aj帷 si na pierwszych stronach i nie mog帷 oderwa a do ostatnich.

Bohaterowie do嗆 dobrze wykreowani.
R騜a jest kobiet, kt鏎 bywa niezdarna i do嗆 cz瘰to najpierw m闚i, a potem my郵i. Jednak to s u niej plusy, sprawiaj, 瞠 jest urocza i zabawna. Osobi軼ie j polubi豉m.
Daniel zwany „Ostrym” zdecydowanie taki jest. To m篹czyzna niedost瘼ny, siej帷y strach w鈔鏚 pracownik闚, momentami wr璚z odpychaj帷y innych. Jednak ma swoje powody i kiedy si je odkrywa znacz帷o, si zmienia o nim zdanie.

„Wbrew regu這m” to ksi捫ka, kt鏎a dostarczy豉 mi ogromn dawk humoru. Mnie bardzo si podoba豉 i z przyjemno軼i polecam.

Recenzja pojawi豉 si r闚nie na moim blogu -Mama, 穎na - KOBIETA

Avatar u篡tkownika - mklaudiamax
mklaudiamax
Przeczytane:2022-04-15, Ocena: 5, Przeczyta貫m,

Wbrew regu這m wywo豉這 na mnie du瞠 wra瞠nie. Zapytacie dlaczego?

Bo dostarczy豉 mi sporych emocji.

R騜a Czarnecka (chyba jedyna do tej pory posta, kt鏎ej nazwisko od razu zapami皻a豉m!) pracuje w "Mordowni", jak elokwentnie okre郵a swoje miejsce pracy i od przesz這 roku podkochuje si w swoim szefie - Ostrym. Przezwisko mu nadane jest adekwatne do osobowo軼i m篹czyzny. Twardy, zdyscyplinowany, prowadz帷y siln r瘯 firm. Dobry, chocia wycofany szef. Docenia starania pracownik闚, za b喚dy sowicie karze. Wyznaje szereg regu, a jedna z nich bardzo nie odpowiada R騜y.

Zakaz zwi您k闚 w鈔鏚 pracownik闚 korporacji OstrowskiDevelopment.

Tylko co zrobi, gdy alkohol uderza do g這wy, a R騜a w przyp造wie odwagi zak豉da si ze wsp馧pracownicami, 瞠 zdob璠zie Ostrego?

Tego Ostrego, kt鏎y w豉郾ie zjawi si w klubie, gdzie dziewczyny odreagowuj ci篹ki tydzie w Mordowni. Jak si okazuje, nie trafi tam przypadkiem...

Wbrew regu這m jest pe軟 emocji ksi捫k, w kt鏎ej przewa瘸 humor i ci皻y j瞛yk, a docinki mi璠zy g堯wnymi bohaterami pokocha豉m. Przyznaj, 瞠 gapowato嗆 R騜y troch mnie dra積i豉 i sama dziwi豉m si Danielowi (Ostremu), 瞠 z ni tyle wytrzymuje ? Jak mnie bawi這, 瞠 dziewczyna nie rozumie, co oznaczaj zaci郾i皻e usta Ostego i pulsuj帷a na skroni 篡豉 ? Ehhh, biedna, nie mia豉 poj璚ia, 瞠 te wpad豉 w oko Ostremu. Pytanie tylko, czy Daniel z豉mie w豉sne zasady, by zdoby R騜?

Wkurzy豉m si na Daniela. Serio. I to jest najlepszy dow鏚, 瞠 ksi捫ka jest dobra. Gdy wyszed na jaw pow鏚 jego nag貫j zmiany... Poczu豉m si, jakbym dosta豉 obuchem. 畝l mi by這 R騜y, tak po ludzku 瘸l, bo nie mam poj璚ia, co bym poczu豉 na jej miejscu. I nie mog豉m poj望, dlaczego osoba, kt鏎a kiedy zosta豉 w perfidny spos鏏 oszukana, pr鏏uje tego samego na nie鈍iadomej niczego dziewczynie. Nie, tak nie wolno, a demony kryj帷e si w Danielu mog doprowadzi do nieciekawego ko鎍a.
Czy tak by這? Przekonajcie si sami. Ja ksi捫k poch這n窸am. 妃ia豉m si i przeklina豉m. I mia豉m rumie鎍e, 瞠by nie by這 ?

Bogaty i wredny szef- kolejna autorka wybra豉 sobie ten temat przewodni i s康zi豉m, 瞠 znowu oklepany ju motywa biurowego romansu, ale o dziwo, podoba豉 mi si ta ksi捫ka, cho romans tak瞠 by. Osadzona w polskich realiach, wi璚 z ciekawo軼i pozna豉m taki punkt widzenia polskich korporacji. Bardzo ciekawa i czyta si jednym techem. Polecam.

Avatar u篡tkownika - magdalenalesz
magdalenalesz
Przeczytane:2022-08-21, Przeczyta豉m, 2022,
Inne ksi捫ki autora
Wbrew pozorom
Magdalena Szponar0
Ok豉dka ksi您ki - Wbrew pozorom

Sprytna i przebojowa Ewa Soko這wska stara si o posad asystentki braci Ostrowskich. Przysz造m szefem kobiety mo瞠 zosta Przemek Ostrowski, jej przyjaciel...

Odcienie czerwieni
Magdalena Szponar0
Ok豉dka ksi您ki - Odcienie czerwieni

Izabela Sarnecka jest psychologiem policyjnym oraz profilerk. Pomaga kolegom z pracy wytypowa potencjalnych sprawc闚 przest瘼stw. Ju podczas studi闚...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Recenzje miesi帷a
Holly