Czy wyjdziesz za mnie?

Czasami tak trudno zobaczyć, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki… Przepis na romans Trwa przyjęcie dla nowojorskiej elity. Rose, szefowa kuchni, zyskuje uznanie w oczach gospodarza, bogatego i wpływowego Warrena. Jednak na skutek intrygi Rose traci pracę. Zatrudnia się jako kelnerka, a potem kucharka, w obskurnym barze. Wkrótce ponownie spotyka Warrena, który proponuje jej pomoc... Narzeczona bankiera Lucy Cardrew znalazła się na życiowym zakręcie. Jej firma organizująca przyjęcia dla sławnych i bogatych staje na skraju bankructwa, a przyczynił się do tego były mąż Lucy. Z finansowych kłopotów może ją wyciągnąć Marcus Carring, szef dużego rodzinnego banku. Lucy zna go od dawna. To właśnie z jego powodu uciekła niegdyś w nieudane małżeństwo... Nowy wizerunek Gdy firma Darcy’ego popada w kłopoty, ten wynajmuje specjalistkę, która ma wzmocnić motywację pracowników. Fleur postanawia najpierw zmienić wizerunek szefa – jeśli Darcy będzie radosny i bardziej swobodny, jego dobry nastrój udzieli się pozostałym. Zabiera Darcy’ego do modnych klubów, uczy bawić się i wypoczywać. Pod jej wpływem Darcy zmienia się nie do poznania, nie ukrywa też, że jest nią coraz bardziej zauroczony... Harlequin Enterprises, 2011

Informacje dodatkowe o Czy wyjdziesz za mnie?:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2011-03-01

Kup książkę Czy wyjdziesz za mnie?

Czy wyjdziesz za mnie? - opinie o książce