Dance, sing, love. Choreografia uczuć

Tom 3 cyklu Dance, sing, love

Livia Innocenti przekonała się na własnej skórze, jak przewrotny potrafi być los. Po wielu trudnych przeżyciach dziewczyna powoli rozpoczyna nowe życie u boku Jamesa Sheridana. Wraz z przyjaciółkami Kathy i Leną planuje założyć szkołę tańca, dziewczyny tworzą kanał na YouTube, ponieważ chcą pokazać światu, na co je stać. Livia w nowej roli czuje się coraz pewniej.

Jednak cienie wiszące nad jej związkiem z Jamesem nie znikają. Jest wiele spraw, które wymagają zamknięcia i nie dają o sobie zapomnieć. James ma własne problemy, które powoli wychodzą na światło dzienne. Oboje muszą zadać sobie pytanie, czego naprawdę chcą od życia. Tylko czy odpowiedź nie będzie początkiem końca?

Zanurz się w świecie, w którym wspólne bicie serc Livii i Jamesa nadaje rytm jego muzyce, a emocje i pasja tworzą jej choreografie!

Informacje dodatkowe o Dance, sing, love. Choreografia uczuć:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2021-03-10

Kup książkę Dance, sing, love. Choreografia uczuć

Dance, sing, love. Choreografia uczuć - opinie o książce

Dzielenie życia ze sławną osobą jest pełne wyrzeczeń, trzeba umieć się dostosować i być bardzo cierpliwym, ponieważ bez tego rozstanie przyjdzie szybciej, niż by można się było tego spodziewać.
Livia i James bardzo dużo już przeszli, ale życie dalej ich nie oszczędza, plusem jest to, że są razem i starają się wszystko sobie mówić oraz radzić z problemami, dzięki temu ich związek coraz bardziej się rozwija.
Przyznam, że nie znam poprzednich części, trafiłam na tę i postanowiłam przeczytać i zobaczyć czy dam radę się w niej odnaleźć, zdecydowanie można przeczytać tę część bez znajomości poprzednich, ale cały czas czuje się to, że jednak wiele wydarzeń jest ze sobą powiązanych.
Livia to wspaniała dziewczyna, całą sobą wspiera miłość swojego życia i chociaż mężczyzna popełnia wiele błędów, ona nadal przy nim jest i mu pomaga. James za to jest bardzo nerwowy i nie chce obarczać Livi swoimi problemami, więc wiele przed nią ukrywa, niestety przez to nie pomaga ich związkowi, a sprawia, że zaczyna się między nimi psuć. Pomimo tych wszystkich spraw widać, że oni się kochają i łączy ich prawdziwe uczucie, każde z nich ma swoje życie, ale potrafią to wszystko pogodzić i znaleźć też czas dla siebie.
Na początku trochę trudno było mi się wczuć w tę historię, ale potem bardzo mnie wciągnęła, podoba mi się to, że każde z bohaterów ma swoją pasję, rozwija się, a przy tym żadne nie blokuje drugiego, nie żąda zmiany lub rezygnacji ze swojej ścieżki, wspierają się i są ze sobą na dobre i na złe. Całość ma wiele elementów zwrotu, ale przy żadnej burzy nie wątpiłam, że bohaterowie się rozstaną, byłam pewna, że dadzą radę i razem znajdą wyjście z każdej sytuacji, ponieważ jest z nich naprawdę zgrany duet. Historie poboczne ich przyjaciół też wciągają i tak naprawdę kibicowałam wszystkim parom, bo każdy zasługuje na szczęście, fajnie, że był jeden główny wątek, ale cała historia nie była skupiona tylko na dwójce bohaterów.
Jest to piękna historia o pasji, pracy i miłości, która porwie każdego czytelnika i zapewni wachlarz emocji oraz łez szczęścia i łez smutku.

Avatar użytkownika - Niegrzeczne_lite
Niegrzeczne_lite
Przeczytane:2022-07-15, Ocena: 6, Przeczytałem, Recenzenckie,

Pamiętacie jak zachwycałam się poprzednimi tomami?

To muszę Wam przyznać, że ta część była najlepsza!

Choć z ogromną nostalgią do niej podeszłam, ponieważ ciężko  było mi się rozstać z Liv i Jamesem.

?UWAGA! SPOJLER POPRZEDNICH CZĘŚCI! ?

Liv z Lena i Kathy otwierają własną szkołę tańca, powoli wprowadzając ją również do wirtualnego świata. Towarzyszący temu entuzjazm przyćmiewa wir, w który powoli popadają. Bohaterka została wykreowana na bardzo silną kobietę, i nie raz zastanawiałam się, skąd czerpie takie pokłady entuzjazmu i siły walki. Spokojnie może stanowić wzór dla niejednej babeczki, której życie postanowiło położyć kłody przed nogami.

Skrzętnie skrywane sekrety Jamesa wychodzą na światło dzienne, powoli mieszając ułożony wcześniej ład. Sprawy nie ułatwia również dziecko, w którego żyłach płynie krew Sheridanów. Jakby tego było mało, autorka dokłada nam kolejną bombę w postaci zmiany muzyki, jaką zajmuje się mężczyzna. Tym razem będzie to rock, który pochłonie go znacznie bardziej, niż dotychczasowe dzieła.

Jak odnajdzie się dwójka naszych bohaterów w nowej codzienności? Czy kariera będzie w stanie przyćmić ich uczucie? A może miłość do pasji wygra?

Autorka nie oszczędziła nam emocji. Zadbała, aby w naszych pamięciach wyrył się obraz DSL na długo. Tym razem mogliśmy doświadczyć narracji wieloosobowej, która umożliwiła nam zrozumienie wielu wątków pobocznych, które ciekawiły mnie już od pierwszego tomu. Był moment, w którym czytałam książkę z zapartym tchem, mając nadzieję, że Lena podejmie właściwą decyzję i zachowa się tak, jak bym tego chciała.

Nie zabraknie również mojej ulubienicy-Sary? Ta to wie jak namieszać ?

Cała trylogia opiera się na romansie, który z pozoru łączy pasja, jednak po głębszej analizie możemy dostrzec, że działa ona również jako punkt zapalny do wielu afer. Paparazzi, stalker, pogłoski i koloryzowane informacje stają się codziennością bohaterów, którzy nie zawsze potrafią pozostać obojętni.

Książki zostaną w moim sercu na długo, jako najlepsze w dziedzinie tańca ?

Dziękuję @laylawheldon za egzemplarz recenzencki.

#maratonwakacyjny #nadrabiamyulubione #zakochajsienalato #dancesinglove #laylawheldon #wspolpraca

Avatar użytkownika - Nessi98
Nessi98
Przeczytane:2021-10-16, Ocena: 4, Przeczytałam, Książki 2021,
Anioł łez. Wiatr w skrzydłach
Layla Wheldon0
Okładka ksiązki - Anioł łez. Wiatr w skrzydłach

Kontynuacja pięknej opowieści o miłości, która uskrzydla Każda podjęta decyzja jest niczym kamyk rzucony w sam środek spokojnego jeziora. Drobne fale...

Dance, sing, love. W rytmie serc
Layla Wheldon0
Okładka ksiązki - Dance, sing, love. W rytmie serc

Po tragicznym wydarzeniu na lotnisku Livia Innocenti na długo straciła zdrowie i pełną sprawność - kariera tancerki stanęła więc pod znakiem zapytania...