Dark One


Tom 2 cyklu Vicious Lost Boys
Ocena: 3.5 (2 głosów)

Nadchodzi wojna. Czy Niby-Król zdoła odzyskać należny mu tron? Drugi tom zaskakującej i nieprzewidywalnej serii Vicious Lost Boys.

Gdy Winnie trafiła do niezwykłej, ale i krwawej krainy Nibylandii, poczuła, że znalazła się w odpowiednim miejscu. To właśnie dzięki Panowi, którego wzrok na każdym kroku przeszywa ją na wskroś, oraz niebezpiecznie przystojnym i groźnym Zagubionym Chłopcom, w końcu może spełnić wszystkie swoje pragnienia i fantazje. Dopiero teraz czuje, że naprawdę żyje.

Na wyspie jednak nie wszystko jest pełne magii i słońca. W lesie czai się mrok i zło w czystej postaci. Królowa wróżek i Kapitan Hak nie cofną się przed niczym, aby odzyskać władzę nad Nibylandią i zdobyć to, czego chcą. Jednocześnie osłabiony Pan odkrywa, że zyskał nową słabość, jaką jest niepokorna dziewczyna o sercu mrocznym niczym jego własne.

Jest to drugi tom emocjonującej trylogii od Nikki St. Crowe, rozpoczętej książką Never King. Vicious Lost Boys. Tom 1

Ostrzeżenie.

Ta książka zawiera sceny przemocy, opisy brutalnych i perwersyjnych praktyk seksualnych, a także elementy horroru, które mogą wywoływać niepokój. Treść książki jest fikcją literacką i nie stanowi realistycznego odzwierciedlenia tego, czym jest praktyka BDSM. Powieść ta jest przeznaczona dla dorosłych czytelników i czytelniczek.

Informacje dodatkowe o Dark One:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-02-22
Kategoria: Romans
ISBN: 9788383211800
Liczba stron: 256
Tytuł oryginału: The Dark One. Vicious Lost Boys #2

więcej

Kup książkę Dark One

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Dark One - opinie o książce

W tej wojnie zwycięzca może być tylko jeden.

 


Książka zdecydowanie dla czytelników 18+ 🌶🌶🌶

 


Nikko St. Crowe Dark One

Vicious Lost Boys. Tom 2

 


🌶Całe życie Winnie było jak wyjęte z koszmaru. Pewnie dlatego, gdy trafiła do Nibylandii poczuła się jak w domu. Miejsce w którym cały czas była w towarzystwie przystojnych, ale i diabelsko groźnych Zagubionych Chłopców, na czele z królem, w końcu mogła spełnić wszystkie swoje pragnienia i fantazje.

 


🌶Na wyspie jednak nie wszystko wyglada pięknie i ładnie. Wyspę otacza coraz większy mrok. Do tego dochodzi problem z odszukaniem cieni króla, które uciekły mu, gdy miał je w zasięgu ręki. Przez ten czas Winni nabrała charakterku przez który Król odkrył swoją całkiem nową słabość: niepokorną, pyskatą dziewczynę, o sercu równie mrocznym jak jego własne.

Jak potoczą się dalsze losy? Czy król odzyska swoje siły i zapanuje nas własnym spokojem?

 


🌶Jest to zdecydowanie jeszcze bardziej pikantniejsza część retelingu Piotrusia Pana. 🌶🌶🌶Jeśli czytaliście pierwszą cześć, koniecznie musicie sięgnąć po kontynuacje. Chociażby dlatego, by poznać dalsze losy bohaterów. Podobało mi się, że w tej części lepiej poznajemy niebezpiecznego i niedostępnego Vane. Książka zawiera trochę akcji, ale mam wrażenie ,że najwiecej odgrywa się na jej końcu. Zakończenie troszkę przewidywalne jest zapowiedzią kontynuacji. Historia jest pełna brudnych niekonwencjonalnych praktyk seksualnych, koncepcji i fantazji, co nie każdemu może przypaść do gustu. Trzeci tom już znajduje się na półce wiec za niedługo zabiorę się za jego przeczytanie.

Link do opinii
Avatar użytkownika - Oktawia_czyta
Oktawia_czyta
Przeczytane:2023-03-26, Ocena: 3, Przeczytałem, Mam,

Jest tutaj brutalnie i bardzo wulgarnie. Główna bohaterka ma do dyspozycji czterech partnerów seksualnych i nie będzie się im opierać. Niestety dalej przeszkadza mi to, że każdy rozdział jest z perspektywy innego bohatera i wkrada mi się tutaj bardzo dużo chaos.

Mimo że czytam mroczne książki i je lubię, to tutaj czegoś mi brakuje. Nie ma chemii, jest sprośnie, Winnie jest niewyżyta, otrzymujemy same nieprzyzwoite teksty. 

Dalej czekam na ten dark, który był tak promowany na tiktoku. Przede mną trzecia część może się doczekam.

Link do opinii
Inne książki autora
Their Vicious Darling
Nikki St. Crowe0
Okładka ksiązki - Their Vicious Darling

Wojna jest najstraszliwsza, kiedy stawką jest miłość. Na wyspie dochodzi do zmian. Wrogowie Pana jeszcze nigdy nie byli tak silni. Sojusze tworzą się...

Never King
Nikki St. Crowe0
Okładka ksiązki -  Never King

Takiego retellingu jeszcze nie czytaliście! W tej Nibylandii wszystko wygląda inaczej, ale jest do bólu prawdziwe. Wszystkiemu winna jest klątwa, ciążąca...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy