Dark Verse (Tom 1). Predator

Lepiej nie próbuj uciekać przed drapieżnikiem. On uwielbia polowanie.

Tristan Caineto anomalia. Jako jedyny członek niezwykle groźnej rodziny mafijnej niepowiązany z nią krwią stanowi zagadkę dla wszystkich - jego umiejętności są niezrównane, moralność wątpliwa, a motywy nieznane. Jest zabójczy i doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Podobnie jak Morana Vitalio, genialna córka rywalizującej rodziny. To, co Caine robi z bronią, Morana robi z komputerami. Kierowana wynikami prywatnego śledztwa dziewczyna infiltruje dom Caine'a z zamiarem zabicia mężczyzny.

Kiedy zderzą się nienawiść, namiętność i tajemnice z przeszłości, dojdzie do wybuchu, który pochłonie ich bez litości.

Informacje dodatkowe o Dark Verse (Tom 1). Predator:

Dark Verse (Tom 1). Predator - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2024-03-18, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,

„Na dźwięk dobiegającego zza pleców głosu oddech uwiązł jej w gardle. Głosu nawiedzającego ją w snach i na jawie, sączącego jej do ucha słodką truciznę, kropelka po kropelce. Głosu jak mocna whisky i grzech”.

Dostanie się do rezydencji wrogiego klanu, zabicie Tristana Caina i odzyskanie pendrive miało być łatwym zadaniem dla Morany. Pewna swoich umiejętności nie podejrzewa, że trafiła na przeciwnika, który jest nie do pokonania. Dług życia to tylko początek ich wspólnej gry, w której stawką jest nie tylko życie.

Jakie żniwa przyniesie nieoczekiwany sojusz? Czy zdołają odzyskać tajemniczy kod?

Mężczyzna pozbawiony uczuć, dla którego zabijanie jest równie łatwe, jak oddychanie ma swoje własne plany wobec Morany. Łączy ich przeszłość, której nikt się nie spodziewał. Po odkryciu tych faktów byłam w lekkim szoku. Takiego scenariusza nie obstawiałam.

„Zawsze łowcą, nigdy zwierzyną. Nie dało się na niego zapolować, nie dało się go ujarzmić ani zniszczyć. I właśnie ta jego niezwyciężona aura najmocniej na nią działała”.

Od jakiegoś czasu ciągnie mnie do mocnych, pokręconych i pikantnych książek. Obok tej również nie mogłam przejść obojętnie. I znów mnie nos nie mylił, gdyż zostałam zauroczona głównym bohaterem. Nie chciałam się z nim rozstawać.

„Ten facet był jak żywe, rozpędzone wahadło nastrojów. I właśnie to najbardziej ją w nim irytowało, bo nigdy nie wiedziała, która wersja Tristana Caine’a się jej trafi”.

W tej historii nie zabraknie Wam wrażeń erotycznych, jednakże nie są one w przesadnej ilości. Oprócz tego intrygi i manipulacje zaskoczą Was na każdym kroku. Sami nie będziecie wiedzieć, w co wierzyć i komu zaufać.

Lekki kryzys nadszedł pośrodku książki, gdy akcja zwolniła trochę i spadło moje zainteresowanie. Nie poddałam się jednak i czytałam dalej. Po dwóch czy trzech rozdziałach znów zaczęło się coś dziać i od razu zrobiło się ciekawiej.

Mimo lekkiego minusa świetnie się bawiłam podczas przygód z bohaterami. I czekam na więcej.

Reaper. Dark Verse. Tom 2
Runyx0
Okładka ksiązki - Reaper. Dark Verse. Tom 2

W ramionach najgroźniejszego mężczyzny, jakiego znała, czuła się najbezpieczniej Tristan Caine nie był przygotowany na spotkanie Morany Vitalio. Po tym...

Gothikana
RuNyx0
Okładka ksiązki - Gothikana

W tym miejscu nawet miłość ma swoją mroczną stronę Corvina Clemm jest córką schizofreniczki. Przyzwyczajona do bycia wyrzutkiem dziewczyna nigdy nie...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz