Deadly Class, tom 9: Maszynka do kości

Przez krytyków uznawana jednogłośnie za jedną z najlepszych kontynuowanych serii komiksowych w swojej dziewiątej odsłonie. Album zawiera zeszyty Deadly Class #40-44.

CIEKAWOSTKI:

komiks został zaadaptowany do formy serialu telewizyjnego. Można go oglądać na HBO GO pt. "Szkoła zabójców".

Informacje dodatkowe o Deadly Class, tom 9: Maszynka do kości:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-07-09, Ocena: 4, Przeczytałem,

CABIN IN THE WOODS

Dziewiąty tom ,,Deadly Class" to nic innego, jak kolejna porcja jazdy bez trzymanki. Brudnej, ostrej, wulgarnej, brutalnej, często odpychającej, ale w najlepszym tych słów znaczeniu. Bo Remander z całego tego brudu wyciska wszystko to, co najciekawsze i najbardziej fascynujące i splatając z elementami sentymentalnymi, satyrą i odniesieniami, daje wyśmienity produkt finalny dla dojrzałego czytelnika ceniącego szalone opowieści.

Pora na zakończenie kolejnego roku! Egzaminy! Wyjazd do domu w środku lasu! Zdradę! Upadające plany! Będzie się działo!

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 4, Przeczytałem,
Kontrewolucjoniści
Rick Remender0
Okładka ksiązki - Kontrewolucjoniści

Red Skull został pokonany, ale bohaterom z Drużyny Jedności wciąż trudno zapomnieć o koszmarze, który przeżyli. Stracili przywódcę, narazili się przyjaciołom...

Avengers i X-Men: Axis
Rick Remender0
Okładka ksiązki - Avengers i X-Men: Axis

Red Skull, nazistowski łotr dążący do zagłady mutantów, wykorzystuje telepatyczne moce Charlesa Xaviera, by zalać świat falą nienawiści. Avengers i X-Men...