Dieta miłośniczek czekolady

Kiedy życie daje ci w kość, sięgnij po czekoladę! Jak radzić sobie ze stresem:

1. Weź głęboki wdech
2. Policz do dziesięciu
3. Zjedz czekoladę

Kiedy członkinie Klubu Miłośniczek Czekolady zwołują awaryjne spotkanie, zanim któraś z nich zdąży policzyć do dziesięciu, już ulega czekoladzie… Lucy Lombard jest pewna, że jej „żyli długo i szczęśliwie” z przystojnym szefem jest już przesądzone. Ale właśnie przyłapała go w łóżku z jakąś kobietą. Jak zwykle nie tylko ona ma problemy. Nowy chłopak Autumn jeszcze nie poznał jej rodziców, którzy różnią się od niego nie tylko kolorem skóry. Mąż Nadii skończył z hazardem, lecz ona nadal mu nie ufa. Chantal chce uratować swoje małżeństwo, jednak nie jest to wcale takie łatwe, bo jej partner życiowy ma zostać ojcem dwojga dzieci z rożnych matek. Sprawy się wyraźnie komplikują. Tym dziewczynom z pewnością będzie potrzebna czekolada. Dużo czekolady!

„Dieta Miłośniczek Czekolady” Carole Matthews jest kontynuacją losów bohaterek powieści „Klub Miłośniczek Czekolady”. Czy cztery fantastyczne kobiety ułożą sobie wreszcie życie?

Informacje dodatkowe o Dieta miłośniczek czekolady:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2011-02-10

Kup książkę Dieta miłośniczek czekolady

Dieta miłośniczek czekolady - opinie o książce

Avatar użytkownika - Febra
Febra
Przeczytane:2015-01-05, Ocena: 2, Przeczytałam, 52książki/2015,
Ciąg dalszy przygód bohaterek" Klubu miłośniczek czekolady", które łączą upodobania smakowe, wpadanie w kłopoty i kobieca solidarność w stopniu, który wzbudza niedowierzanie. Jak często można zmieniać kochanego mężczyznę? Jaką stosuje się antykoncepcje, gdy NIE CHCE się mieć dzieci i zdradza męża? Jak wspiera się brata narkomana? Bohaterki mają skórę słonia, więc z najgorszych sytuacji są wstanie wyjść obronną ręką uzbrojoną w czekoladę. Książka dla tych, którzy nie mają co czytać a coś przeczytać by chcieli

Cykl o Miłośniczkach Czekolady gorąco polecam na chłodne wieczory. Najlepszym przyjacielem dziewczyny jest czekolada. Z tego założenia wychodzą cztery kobiety, które tworzą tytułowy klub. Każda ma inne problemy i inny bagaż doświadczeń. Jednak przyjaźń może pokonać wiele przeciwności. Problemy z mężczyznami, pracą, rodzicami i finansami w takim składzie i z dopalaczem, którym jest czekolada, są do pokonania. Przyjemny cykl na poprawę humoru. Czekolada, herbata, ciepły kocyk i miły wieczór gwarantowany.

Avatar użytkownika - papetka
papetka
Przeczytane:2018-11-12, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Sama nie wiem, co napisać o tej książce. Niby wszystko w porządku, nieprzewidywalne zmiany akcji, zabawne, a zarazem mrożące krew w żyłach sytuacje, w których znajdują się główne bohaterki, jednak jak dla mnie - za dużo czekolady. Według mnie jest to niebezpieczna powieść dla czekoladoholiczek i czekoladoholików, bo pokazuje, że na wszelkie smutki i radości najlepsza jest czekolada. Jest to książka z serii przeczytać i zapomnieć, ale warto się na nią skusić w te długie listopadowe wieczory.

Avatar użytkownika - Dominika_21
Przeczytane:2015-10-15, Ocena: 6, Przeczytałam, E-book,
Moje miejsce na ziemi
Carole Matthews0
Okładka ksiązki - Moje miejsce na ziemi

Ayesha ucieka od brutalnego męża razem z córką. Znajdują bezpieczne schronienie w wielkim domu byłej gwiazdy popu, Haydena Danielsa, który od paru lat...

Miłośniczki Czekolady i ślub
Carole Matthews0
Okładka ksiązki - Miłośniczki Czekolady i ślub

Słodsza od czekolady jest tylko miłość! Dziewczyny z Klubu Miłośniczek Czekolady już się cieszą na ślub roku, ale życie jak zwykle mnoży przeszkody… Lucy...