Dinozaury. Podręcznik odkrywcy

To książka dla młodych paleontologów – dla wszystkich dzieci, które chcą badać historię życia na ziemi i zgłębiać zagadnienia dotyczące dinozaurów.

Młodzi odkrywcy poznają z tą książką wiele gatunków dinozaurów i przekonają się, jak wyglądało życie w erze dinozaurów. Znajdą tutaj ciekawe informacje na temat licznych, odkrywanych do dziś skamieniałości oraz hipotezy dotyczące powodów wyginięcia tych monstrualnych gadów. Wszystkie fakty i ciekawostki opatrzone zostały ciekawymi zdjęciami i rysunkami. W książce znajduje się również miejsce na osobiste notatki młodych naukowców.

Odbiorcy:
–dzieci, które zdobywać będą wiedzę z zakresu paleontologii.
– rodzice i dziadkowie, którzy chcą zaszczepić w dzieciach ciekawą pasję.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– wprowadza młodych czytelników w prehistoryczny świat skamieniałości, a czyni to w przystępny i niezwykle interesujący sposób.
– wypełniona po brzegi wieloma ciekawymi informacjami i mnóstwem intrygujących faktów.
– jej przystępna grafika ułatwia poruszanie się po tekście, a zamieszczone w niej rysunki świetnie wizualizują przedstawiane zagadnienia.

Informacje dodatkowe o Dinozaury. Podręcznik odkrywcy:

Dinozaury. Podręcznik odkrywcy - opinie o książce

Dania do zabrania
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Dania do zabrania

Pomysły na przekąski, które można zabrać do szkoły, pracy, na wyjazd... Zalety dań noszonych ze sobą w kolorowym pudełku są ogromne. To zdrowy,...

Schizofrenia, kultura i subiektywność - na krawędzi doświadczenia
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Schizofrenia, kultura i subiektywność - na krawędzi doświadczenia

Autorzy zamieszczonych w tomie artykułów zadają zasadnicze pytania dotyczące wzajemnych oddziaływań pomiędzy doświadczaniem schizofrenii, kulturą a relacjami...