Dla niego wszystko

Ryan Justice może i jest jej szefem, ale nic nie powstrzyma go przed zdobyciem jej serca.

"Ona myśli, że jestem idealny. Że jestem dobrym szefem, dobrym człowiekiem. Myśli, że gram zgodnie z zasadami. Nie ma pojęcia, kim naprawdę jestem. Dlaczego tak naprawdę jestem tutaj."

Paige Turner chciałaby zapomnieć o przeszłości, ale traumatyczne doświadczenia wciąż kładą się cieniem na jej życiu i nie pozwalają myśleć o szczęściu.

"Ona nie ma pojęcia, do czego posunie się mężczyzna taki jak ja, żeby zdobyć to, czego chce."

Paige pragnie zemsty, ale uczucia do Ryana stają jej na drodze i sprawiają, że dziewczyna schodzi z obranej ścieżki. Zanim się obejrzy, Ryan zajmie najważniejsze miejsce w jej życiu i w jej sercu.

"Ręce mam brudniejsze, niż ona sobie wyobraża. Myśli, że jestem na wskroś dobry, ale nie wie o rzeczach, jakie robiłem. O rzeczach, jakie zrobiłbym dla niej."

Wielkie tajemnice nigdy nie pozostają pogrzebane na długo, a gdy prawda w końcu wyjdzie na jaw, Ryan zrobi wszystko, by uratować sytuację. Bo Paige zawsze była jego - tylko jego.

Informacje dodatkowe o Dla niego wszystko:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2017-10-25
Tytuł oryginału: His Alone

Kup książkę Dla niego wszystko

Dla niego wszystko - opinie o książce

Avatar użytkownika - inthefuturelondo
inthefuturelondo
Przeczytane:2019-03-10,

Od czasu, gdy przeczytałam Dla niej wszystko minęło już kilka dobrych miesięcy. A nawet więcej, bo prawie rok. Po tak długim czasie nareszcie udało mi się przeczytać i drugą część, tym razem o losach Paige i Ryana.

Myślę, że za bardzo przedstawiać tej pary nie muszę, ponieważ osoby które czytały o losach Milesa oraz Mallory, Paiga i Ryana również doskonale znają.

Tutaj autorki skupiły się bardziej na ukazaniu historii tej dwójki bohaterów. Każda z nich jest na swój sposób straszna i budzi u czytelnika współczucie. Paige jako główną bohaterkę polubiłam bardzo, bardzo. Mimo własnych demonów stara się być jak najlepszą przyjaciółką na świecie i zawsze jest gotowa pomóc Mallory.

Z kolei o Ryanie mogę powiedzieć, że jest takim typowym samcem Alfa, który pilnuje tego, co należy do niego i nie pozwala na to, by nieupoważnieni się do tego zbliżyli. Wiem, że zabrzmiało to ta jakby traktował Paige jak rzecz, ale chodzi mi tu o to, że on w ten sposób ją chronił i chciał pokazać, że to jego kobieta. Na swój sposób jest to nawet urocze, ale ja wiem, że tylko bym się męczyła mając kogoś takiego jak Ryan.

Bohaterowie są genialnie wykreowani, ale umówmy się: to ich relacja odgrywa tutaj główną rolę. Jest to relacja pełna pasji, namiętności no i oczywiście miłości w najczystszej jej formie. Oczywiście, żeby nie było za słodko, autorki dodały tutaj również kilka dramatycznych scen, które mnie osobiście zmroziły krew w żyłach.

Do teraz nie wiem jak udało mi się przeżyć te wszystkie emocje, pozostając nadal w jednym kawałku.

Podobnie jak poprzedni tom, tom drugi, czyli Dla niego wszystko jest naprawdę świetny. Teraz mam ogromny dylemat, który jest lepszy. Chyba obie książki są na podobnym poziomie, co się rzadko zdarza przy jakichkolwiek seriach. Chociaż... nie, jednak druga część wygrywa. Zdecydowanie.
A jeżeli pokochaliście bohaterów z pierwszej części, to bohaterów z części drugiej również pokochacie, gwarantuję. 💓

Avatar użytkownika - Alex9
Alex9
Ocena: 5, Przeczytałam,

Miłość ma wiele barw, niektóre z nich są radosne i ciepłe, inne skrywają się w cieniu, tak, iż nie dostrzega się ich, ale są także i te z mrocznymi odcieniami. Każde uczucie jest inne, jedno przynosi szczęście i spełnienie, drugie rozterki i niepewność, inne bolesne uzależnienie. Czasem miłość skrywa się pod maskami, chroniącymi przed rozczarowaniem i zranieniem, niekiedy nadchodzi odpowiednia chwila by je zdjąć oraz pokazać kto i co się za nimi chowa.

„Jesteś początkiem i końcem mojego istnienia”, takie słowa są bardzo poważną deklaracją i  mężczyźni pokroju Ryana nie rzucają ich na wiatr. Wprost przeciwnie zrobią wszystko by stały się rzeczywistością, nawet jeśli oznacza to cierpliwe czekanie z pozoru, a w rzeczywistości szeroko zakrojoną akcję zdobywania serca i umysłu kobiety, która zawładnęła nimi nie zdając sobie z tego nawet sprawy. Paige podziwia swojego szefa, lecz na co dzień nie daje mu tego odczuć, wzajemna współpraca opiera się na ograniczonym zaufaniu, przynajmniej z jej strony. Mając taką, a nie inną przeszłość, nie ma się czemu dziwić, że kobieta patrzy nieco podejrzliwie na świat i … na siebie samą. Nie wierzy, iż szczęście z drugim człowiekiem stanie się jej udziałem, zresztą ona ma jeden cel i jest on daleki od tego co ktokolwiek mógłby pomyśleć. Paige od lat przygotowuje się do wypełnienia obietnicy danej sobie i komuś bliskiemu, natomiast Ryan nie pasuje do jej zamierzeń oraz więcej niż  niemiłych doświadczeń, ale czy na pewno? Ten mężczyzna ma własne plany i zrobi wszystko by jego marzenia ziściły się, wie, że cena nie będzie niska, od lat czeka na odpowiedni moment. Pytanie tylko jak zareaguje Paige gdy pozna prawdę i czy ich wspólne tajemnicy nie zniszczą czegoś co narodziło się między nimi wbrew okolicznościom oraz bliznom, jakie naznaczyły ją i jego?

Dwie autorki, jedna historia oraz kobieta z przeszłością i mężczyzna uważany za idealnego. Co z takiej mieszanki da się upiec? Panie, kryjące się pod pseudonimem Alexa Riley, zgotowały czytelniczkom opowieść z dużą dawką emocji, tajemnicami w tle oraz skomplikowanymi związkami rodzinnymi. „Dla niego wszystko” ma wszystko to co lubimy czyli bohaterów mających za sobą życiowe zakręty, niepewną przyszłość oraz przede wszystkim skrywających sekrety, no i nieoczywisto-oczywiste uczucie. Autorki postawiły na dwuosobową narrację, to samo wydarzenie widzimy więc z dwóch różnych punktów widzenia, lecz nie w tej samej chwili, ale w kolejnych jego etapach. Dzięki temu całość nabiera dynamicznego tempa oraz sprawia, że rozwój fabuły nie jest zbyt przewidywalny. Główne postacie na pierwszy rzut oka wydają się swoimi przeciwieństwami, spokój kontra żywiołowość, dżentelmen i pokiereszowana emocjonalnie kobieta. Autorki umiejętnie zagrały tą kartą, podobnie jak i podwójną perspektywą, jeżeli do tego dodać sekrety oraz gorące uczucia z dużą porcją namiętności to pozostaje jedynie zagłębić się w lekturę i poznać Paige, Ryana i historię ich miłości, w której nie brakuje humoru, wzruszeń i przede wszystkim walki o to co pojawiło się między nimi, lecz jest może zostać utracone. Miłość ma wiele imion i kryje się pod wieloma maskami, nie zawsze jest na tyle silna by zatriumfować nad raniącą przeszłością i stać się podstawą szczęśliwej  przyszłości, o której nawet bano się marzyć. Jednak kiedy da się jej szansę i otworzy się na nią wiele dobrego może zdarzyć się.

Dla niej wszystko
Alexa Riley0
Okładka ksiązki - Dla niej wszystko

Pierwsza ,,pełnowymiarowa" powieść bestsellerowej autorki Alexy Riley - o tym, co się dzieje, gdy nadopiekuńczy i władczy mężczyzna spotyka kobietę swoich...

Buy Me 2
Alexa Riley0
Okładka ksiązki - Buy Me 2

Welcome back to the Mistress Auction. This time it’s Halloween, and Mandy is going to have a wickedly good time. Working for Charles was a nightmare...