Dlaczego...? Ciekawi świata. 99 intrygujących pytań i odpowiedzi

Wydawnictwo: Promic
Data wydania: 2021-11-03
Kategoria wiekowa: 9-12 lat

Dlaczego ludzie muszą spać? Dlaczego wybuchają wulkany? Dlaczego zając ma krótki ogonek? Dlaczego kochamy? Dlaczego nie widzimy Boga, jeśli On istnieje?

Dlaczego…? - to ulubione pytanie zadawane zarówno przez dzieci, jak i wielkich geniuszy! Dzieci są dociekliwe i zawsze zadają mnóstwo pytań. Ten zapał do poznawania faktów i chęć rozwijania wyobraźni warto docenić i mądrze wspierać!

W tej bogato ilustrowanej książce znajdziesz 99 intrygujących pytań i 99 fascynujących odpowiedzi, które pomogą Ci wzbogacić wiedzę, dostarczając wielu cennych i często zaskakujących informacji o otaczającym nas świecie i o nas samych.

IGOR BARANOW (ur. w 1961 r.) – pisarz, autor haseł encyklopedycznych, poeta, tłumacz, m.in. zbiorów poezji ks. Jana Twardowskiego i Dzienniczka św. Faustyny Kowalskiej, dyrektor Wydawnictwa Franciszkanów w Moskwie.

Tagi: dla dzieci ciekawostki ze świata

Kup książkę Dlaczego...? Ciekawi świata. 99 intrygujących pytań i odpowiedzi

Opinie o książce - Dlaczego...? Ciekawi świata. 99 intrygujących pytań i odpowiedzi

Dlaczego...? Ciekawi świata. 99 intrygujących pytań i odpowiedzi
Igor Baranow, Andrzej Baranow0
Okładka ksiązki - Dlaczego...? Ciekawi świata. 99 intrygujących pytań i odpowiedzi

Dlaczego ludzie muszą spać? Dlaczego wybuchają wulkany? Dlaczego zając ma krótki ogonek? Dlaczego kochamy? Dlaczego nie widzimy Boga, jeśli On istnieje...