Dług

Sama nie wiem, co sobie myślałam, wynajmując kogoś, by mnie zaatakował. Może byłam znudzona albo samotna, a może potrzebowałam odrobiny szaleństwa, by wypełnić panującą w sercu pustkę. Pragnęłam dreszczyku emocji, sposobu na zerwanie z monotonią codzienności. Gwarantowano mi chwilową iluzję zagrożenia, trwającą do momentu zakończenia spotkania. Tyle że wszystko potoczyło się zupełnie inaczej. Ponieważ znalazłam się w niebezpieczeństwie znacznie wcześniej niż w chwili, gdy dobrowolnie zaprosiłam je do swojego życia. Od wielu lat napędza mnie wyłącznie pragnienie zemsty, a teraz moja misja prawie dobiegła końca. Odnalazłem kobietę, która jest ostatnią częścią układanki. Zniszczenie jej sprawi, że każdy, kto kiedykolwiek mnie skrzywdził, spłaci swój dług. Wszystko miało pójść szybko i łatwo, lecz gdy tylko przestąpiłem próg jej domu, sprawy się skomplikowały. Bardzo skomplikowały.

Informacje dodatkowe o Dług:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2019-11-22
Tytuł oryginału: Debt
Tłumaczenie: Joanna Jendryszka

Tagi: seks napaść zemsta atak emocje niebezpieczeństwo dług uczucie

Kup książkę Dług

Dług - opinie o książce

Macie takie najbardziej skryte fantazje ? Takie do których nie macie odwagi przyznać się nawet przed samym sobą ? Takie, od których......na samą myśl o ich realizacji -serce wali w zdwojonym tempie, i robi się cholernie gorąco ? Ja po przeczytaniu tej książki uświadomiłam sobie parę rzeczy na temat tych moich....Mia pracuje w firmie produkującej niegrzeczne, erotyczne zabawki dla dorosłych a Tax... mści na swoich oprawcach z dzieciństwa, którzy w nieprawdopodobny sposób skrzywdzili jego i jego siostrę ( akurat ten wątek jest na prawdę dramatyczny )po kolei niszcząc ich a na końcu zabijając. Mia..... jako główna winowajczyni jest na samym końcu tej listy dłużników . Jednak to co zaplanował Tax dla Mii szybko wymyka się z pod kontroli, kiedy w grę zaczynają wchodzić uczucia i nieprawdopodobna więź, która łączy tych dwoje.... Książka „Dług”  zawładnęła mną bez reszty..... i z chęcią mimo wszystko , znalazłabym się na liście dłużniczek Tax’a.

Avatar użytkownika - Eliza89
Eliza89
Przeczytane:2021-08-05, Ocena: 3, Przeczytałam, Wyzwanie - 2021 , 52 książki 2021, Mam,

Książka jest z tych takich mrocznych romansów. Dużo przemocy, wulgaryzmów. Historia chłopaka, który mści się na dziewczynie za coś co rzekomo zrobiła w przeszłości - czyli utarty schemat w większości tego typu książkach.
Dla mnie zdecydowanie za brutalna i za wulgarna. Nie polubiłam bohaterów- ani Taxa, ani Mai. Byłam wręcz wstrząśnięta zachowaniem dziewczyny i tego, że pomimo brutalnego i chamskiego traktowania, lgnie do swojego oprawcy jak ćma do światła. O ile jestem w stanie zrozumieć motywy, jakimi kierował się Tax by zniszczyć dziewczynę, o tyle jego postępowania nie da się usprawiedliwić i zaakceptować.
Dużo się w tej książce dzieje, czyta się szybko, ale zbyt częste powtórzenia kobiecych narządów rozrodczych powoduje w pewnym momencie niesmak i znużenie u czytelnika.

To jeden z niewielu świetnie napisanych erotyków. Długo zapadnie mi w pamięć. Tutaj znajdziemy czyste szaleństwo, pożądanie tak mocne co zaćmiewa umysł nie tylko bohaterki książki ale i czytelniczki. Rozbudza zmysły i wyobraźnię. Może wydawać się za bardzo wulgarna, ale to jest atut tej książki. Bez tego nie byłaby taka świetna.

Miłość i żądze połączone z nienawiścią i gniewem, tłumione od wielu lat.

Tax i jego siostra Jude zostali strasznie zranieni jako małe dzieci. Teraz szukają osób, które ich skrzywdzili i ściągają " dług". Ostatnia na celowniku jest Mia. Tax ma zakraść się do jej domu i ją zabić. Jednak od pierwszego spojrzenia wszystko się komplikuje. Zaczyna mieć wątpliwości czy na pewno Mia jest winna. Przez długi czas traktuje ją jako niewolnice seksualną, lecz nie rani jej tym. Ona mu się poddaje bo podoba jej się to. Oprócz żądzy rodzi się coś innego między nimi. Jednak czy tak wielki ból jakiego doświadczył Tax może zostać tak szybko uleczony? A co na to siostra Taxa? Ona bardziej ucierpiała i żąda zemsty. Jej psychika została mocno zlamana i tylko śmierć Mii może jej pomóc. Kto wygra? Kto w końcu spłaci dług? Przeczytajcie a się dowiecie.

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2020-02-29, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Zabierz mnie ze sobą
Nina G. Jones0
Okładka ksiązki - Zabierz mnie ze sobą

Zawsze działam zgodnie ze swoimi zasadami i wyznaczonym planem. Nie podejmuję zbędnego ryzyka. To dzięki temu przez tyle lat nie zostałem złapany. Ale...