Dom na wzgórzu

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2020-10-14
Kategoria: Dla dzieci
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
ISBN: 9788381547055
Liczba stron: 336

Ocena: 5.25 (4 głosów)

Czy odważysz się przekroczyć bramę tajemniczego domu na wzgórzu?
Tutaj nic nie jest oczywiste… A dziwne zdarzenia zaskoczą Cię na każdym kroku!

Hedy i Spencer przyjeżdżają do niezwykłego, nawiedzonego i trochę strasznego domu na wzgórzu swojego ukochanego dziadka. Nagle zaczynają odbierać tajemnicze wiadomości, które pojawiają się na ramach obrazów! Rodzeństwo otrzymuje je również od niezwykłych eksponatów, które dziadek zgromadził w domu oraz od… duchów zamieszkujących ten nawiedzony dom. To będzie naprawdę upiorna przygoda!

Czy rodzeństwu uda się rozwikłać rodzinną tajemnicę? Czy dowiedzą się, dlaczego ich babcia zniknęła? Co ukrywa ich niezwykły dziadek? I jakie duchy zamieszkują dom na wzgórzu i czego chcą?

Niezwykle wciągający thriller dla młodszych czytelników!

Tagi: dla dzieci thriller

Kup książkę Dom na wzgórzu

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Polecana recenzja

Wśród książek kierowanych do dzieci znajdziemy sporo tytułów rozpoczynających się od wizji młodych bohaterów na temat najnudniejszych na świecie wakacji, świąt lub weekendu. Podobnie jest w publikacji Mikki Lish i Kelly Ngai, Dom na wzgórzu, w której jedenastoletnia Hedy i ośmioletni Spencer mają spędzić dwa tygodnie w posiadłości dziadka, gdy ich rodzice pilnie wyjeżdżają w celach służbowych. Jak się jednak zwykle w tego typu książkach okazuje, niedługo po przybyciu małych gości, dzieci trafiają na ślad intrygującej zagadki. A zagadką w książce Dom na wzgórzu jest wciąż niewyjaśnione zniknięcie ich babci sprzed kilkudziesięciu już lat. Poszukiwania prowadzone przez policję, znajomych czy samego dziadka okazały się bezowocne, a tęsknota za ukochaną żoną i mamą – ogromna. Hedy i Spencer wiedzą, że w młodości dziadek był sławnym magikiem i iluzjonistą. Podczas pobytu w jego domu znajdują sporo magicznych przedmiotów (których nie wolno im dotykać), gadającą niedźwiedzią skórę i głowę jelenia, a do dzieci zaczynają docierać wiadomości przesyłane najprawdopodobniej przez ich zaginioną babcię. Szansa na odnalezienie jej i obietnica niesamowitej przygody pchają dzieci w sam środek zaskakujących wydarzeń. Okazuje się bowiem, że ze zniknięciem babci mógł mieć coś wspólnego ich dziadek… Dom na wzgórzu to książka pełna magii. Jednak jej ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Dom na wzgórzu

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2020-11-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2020, przygoda, dla dzieci,