Domek tom 4

Tom 4 cyklu Domek

Domek tom 4. zwieńczenie serii o niesamowitej rodzinie, która musi zmierzyć się z zagadkowym mordercą oraz sztuczną inteligencją, i na nowo zdefiniować miłość, walkę, poświęcenie, żeby ocalić to, czym od zawsze był Domek.

***

Nad Rykami krążą kruki. Kolejne zbrodnie nie przynoszą żadnych poszlak. Podejrzany nie zostawia śladów. Tymczasem Viola nie może poradzić sobie z rozstaniem i sięga po narkotyki. Tom odkrywa, że jest toksycznie powiązana z tajemniczym mordercą. Co naprawdę mieszka w opuszczonej wiktoriańskiej posiadłości? I czy Viola wie, co robi?

Kiedy znani nam bohaterowie odchodzą, nowe pokolenie zabiera głos. Towarzyszą mu cyborgi oraz inteligentna technologia. Szef Czarnego Rynku, na którym można spełnić każde marzenie, zmienia znaczenie słowa wróg. Synowie Ady i niebezpieczna Vivienne na nowo definiują miłość, walkę i poświęcenie, aby ocalić to, czym od zawsze był Domek.

Zwieńczenie serii o niesamowitej rodzinie. Czy bliscy Nieśmiertelnej Ady zaakceptują jej pochodzenie?

Informacje dodatkowe o Domek tom 4:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-12-09

Tagi: newadult fantastyka romans erotyka sztuczna inteligencja nowoczesne technologie romans literatura obyczajowa rodzina kryminalny wątek akcja i przygoda

Kup książkę Domek tom 4

Domek. Tom I
Adrianna Szymańska0
Okładka ksiązki - Domek. Tom I

Z czym kojarzy się wam słowo „nieśmiertelność”? Z wolnością, wyzwoleniem od strachu przed śmiercią, poczuciem wyjątkowości, a może z czymś...

Domek tom 3
Adrianna Szymańska0
Okładka ksiązki - Domek tom 3

Domek tom 3. to kontynuacja cyklu o nieśmiertelnej Adzie i jej rodzinie. Tym razem bohaterowie wchodzą na wojenną ścieżkę z przebiegłym przeciwnikiem,...