Domena królów

Tom 4 cyklu X-Men: Mordercza geneza

Wielkie starcie Black Bolta, króla Inhumans, oraz Wulkana, szalonego cesarza Shi'ar, zakończyło wojnę królów, ale jednocześnie rozdarło delikatną tkankę czasoprzestrzeni. Obcy świat po drugiej stronie zainteresował nie tylko superbohaterów, lecz także polityków - w tym królową Meduzę, która przejęła rządy po nieobecnym mężu, oraz nowego cesarza Shi'ar i jego sławną Straż Imperialną. Czy rozdarcie, zwane Uskokiem, okaże się śmiertelnym zagrożeniem, czy szansą na rozwój dla kosmicznych cywilizacji? Czy międzygalaktyczne imperia zdołają przywrócić pokój na dłużej, czy też wszechświat czeka kolejna wojna?

Oto kolejna odsłona wielkiej kosmicznej sagi Marvela, która ukazuje wszechświat po wydarzeniach przedstawionych w albumie ,,Wojna królów".

Informacje dodatkowe o Domena królów:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2021-05-19
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Realm of Kings
Tłumaczenie: Sidorkiewicz Tomasz
Ilustracje:Wellinton Alves, Mahmud Asrar, Tim Seeley, Kevin Walker

Kup książkę Domena królów

Domena królów - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-05-25, Ocena: 4, Przeczytałem,

KTO PRZETRWAŁ? KTO PRZETRWA?

„Domena królów” (znajdziecie ją w księgarni TaniaKsiazka) to zwieńczenie długiej opowieści o kosmicznym konflikcie, która zaczęła się w niepozorny sposób, bo od historii o „X-Menach”, nieznanym epizodzie ich życia i bohaterach, których nazwiska skrył cień zapomnienia. Skończyło się, jako epicka kosmiczna przygoda, pełna walk, starć i przetasowań. A teraz wszystkie wątki dobiegają swojego końca, oferując nam kawał dobrej zabawy dla miłośników kosmicznych przygód bohaterów Marvela.

Wojna królów pomiędzy Black Boltem i jego Inhumans, a dowodzącym przejętym Imperium Shi’ar, oszalałym Vulcanem, dobiegła końca. W wyniku aktywowanego przez tego pierwszego bomby, która miała zakończyć konflikt, najwyraźniej obaj zginęli. Niestety, dla wszechświata to wcale nie początek pokoju, a kolejnych zmagań. Eksplozja rozdarła tkankę czasoprzestrzeni. Przed naszymi bohaterami odsłania się cały nowy świat, ale czy będzie on rajem, czy zagrożeniem, na jakie nie jesteśmy gotowi?

Karabiny Tanith
Dan Abnett 0
Okładka ksiązki - Karabiny Tanith

Niespodziewany atak hordy Chaosu powstrzymał Krucjatę o Światy Sabbat. Wojska Imperium zostały odcięte od baz zaopatrzenia. Brakuje amunicji i paliwa....

Zdradziecki generał
Dan Abnett0
Okładka ksiązki - Zdradziecki generał

Wybawiciel... czy zabójca? W pierwszej księdze nowej serii o Duchach Gaunta wysoki rangą oficer Imperium został pochwycony przez mroczne siły Chaosu....

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis