Drzewo. Audiobook

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-03-06
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788394347758
Czyta:

Ocena: 0 (0 głosów)

Drzewo to barwna podróż przez świat słowiańskich mitów - zapomniany, tajemniczy, ale jakże intrygujący.

Nasi przodkowie, jak wszystkie narody, posiadali własną mitologię. Przez stulecia snuli fascynujące opowieści o powstaniu świata, narodzinach człowieka. O postępkach i sporach słowiańskich bogów. Przekazywane z pokolenia na pokolenie mity pomagały zrozumieć zjawiska zachodzące w przyrodzie i miejsce człowieka w otaczającym go świecie.

Świat narodził się z jaja. Człowiek powstał z wiechcia słomy. Zakuty w łańcuch Weles miota się w podziemnej krainie. Bociany przynoszą ludzkie dusze wprost z niebiańskiego Wyraju.

A czy stare jak świat słowiańskie mity mają coś do zaoferowania dzieciom XXI wieku? To już zależy od nas samych. Bo mit to opowieść, w której każdy odnajduje swą własną mądrość, z której czerpie inspirację.

Tagi: Opowiadania dla dzieci i młodzieży

Kup książkę Drzewo. Audiobook

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Drzewo. Audiobook

Inne książki autora
Ocean to pikuś
Łukasz Wierzbicki0
Okładka ksiązki - Ocean to pikuś

Najbardziej wyczekiwany tytuł literatury dziecięcej roku 2018! Jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa opowieść dla dzieci z barwnymi, pełnymi energii ilustracjami...

Dziadek i niedźwiadek
Łukasz Wierzbicki0
Okładka ksiązki - Dziadek i niedźwiadek

Książka Łukasza Wierzbickiego - "DZIADEK I NIEDŹWIADEK" jest przeznaczona dla dzieci w wieku 6 - 12 lat. Opowiada prawdziwą historię niedźwiedzia...

Zobacz wszystkie książki tego autora