Duchy Greenglass House

Wydawnictwo: Dwukropek
Data wydania: 2020-03-11
Kategoria: Dla dzieci
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
ISBN: 9788381411202
Liczba stron: 480
Tytuł oryginału: Ghosts of Greenglass House

Tom 2 cyklu Greenglass House

Ocena: 6 (2 głosów)

Witamy w magicznym świecie Greenglass House, gdzie trzynastoletni Milo spędza ferie w domu pełnym dziwnych postaci, które nie są tym, kim się wydają.

Szalona opowieść zaczyna się, gdy zaledwie kilka dni przed Bożym Narodzeniem w drzwiach hotelu Greenglass House pojawiają się nowi goście. Kim są? To tajemnicza i nieco przerażająca grupa kolędników. Wszyscy są przyodziani w dziwaczne kostiumy pokryte dzwonkami, ostrokrzewem i jemiołą oraz noszą ze sobą upiorną zwierzęcą czaszkę. Od tej chwili w hotelu zaczynają dziać się nieoczekiwane rzeczy. Sprzątanie komina kończy się katastrofą, jeden z gości zostaje otruty, a dwoje innych pada ofiarą niewidzialnego napastnika. Wydaje się niemożliwe, aby to był zbieg okoliczności. Poza tym w Greenglass House grasuje złodziej.

Książka z pewnością zachwyci każdego - ta inteligentna, trzymająca w napięciu opowieść oferuje bowiem całą gamę przyjaznych duchów, nadprzyrodzonych sił, niezapomnianych postaci, a wszystko to osadzone w nieco upiornej i zagadkowej atmosferze.

Tagi: Fantasy dla dzieci i młodzieży

POLECANA RECENZJA

Opinie o książce - Duchy Greenglass House

Avatar użytkownika - magducha
magducha
Przeczytane:2020-10-03, Ocena: 6, Przeczytałam, 12 książek 2020,
Inne książki autora
Złodziejski węzeł. Greenglass House
Kate Milford0
Okładka ksiązki - Złodziejski węzeł. Greenglass House

Marzana i jej najlepsza przyjaciółka się nudzą. Mimo że mieszkają w Wolnej Strefie, mieście, w którym nie obowiązują ogólnie przyjęte...

Bluecrowne. Opowieść o Greenglass House
Kate Milford0
Okładka ksiązki - Bluecrowne. Opowieść o Greenglass House

Powrót do świata bestsellerowego Greenglass House! Lucy Bluecrowne zaczyna nowe życie na lądzie ze swoją macochą i przyrodnim bratem, choć jest...

Zobacz wszystkie książki tego autora