Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 16. Szpitalne "sanktuarium"

Szesnasty rok swego pontyfikatu (16 października 1993 - 15 października 1994) Jan Paweł II spędził prawie w całości w Rzymie. Kolejny raz trafił do Polikliniki Gemellego, gdzie przeszedł operację stawu biodrowego i gdzie pozostał na okres rehabilitacji. Odbył tylko jedną pielgrzymkę zagraniczną - do Chorwacji. Czas cierpienia i odpoczynku był jednak bardzo owocny: Ojciec Święty wzywał do modlitw o pokój na Bałkanach, przyjął wizyty m.in. Matki Teresy z Kalkuty, Richarda von Weizsäckera, Václava

Informacje dodatkowe o Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 16. Szpitalne "sanktuarium":

Wydawnictwo: Biały Kruk
Data wydania: 2008-12-01
Kategoria: Albumy
ISBN: 978-13-7553-067-4

Kup książkę Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 16. Szpitalne "sanktuarium"

Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 16. Szpitalne "sanktuarium" - opinie o książce

Anioły
Jan Paweł II0
Okładka ksiązki - Anioły

Anioły stróżami człowieka w drodze do nieba! Prawda o istnieniu aniołów jest prawdą wiary. Książka wprowadza w rozważania Jana Pawła II na...

Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 4. Czas stanu wojennego
Jan Paweł II0
Okładka ksiązki - Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 4. Czas stanu wojennego

Album przybliża najistotniejsze wydarzenia kolejnego roku Pontyfikatu Jan Pawła II - od 16 października 1981 do 16 października 1982 r. Pośród licznej...