Dziękuję

Słów jest tyle, że trudno byłoby je zliczyć, ale nie wszystkich należy używać. Jedne ktoś wypowiada, żeby nas zbesztać, inne żeby podnieść na duchu, jeszcze inne docierają do nas z nieba jako bezcenny dar. Te ostatnie wzbudzają w nas ufność i chęć czynienia dobrych uczynków. Podawane z ust do ust, niosą bardzo ważne przesłanie. Często towarzyszą im drobne gesty miłości. Dzięki takim słowom wzrastamy w wierze, nadziei i miłości. Dobre słowa ogrzewają nas, zbliżają do Pana Jezusa i sprawiają, że każdego dnia stajemy się troszkę bardziej święci. Naprawdę! Jedno z nich to DZIĘKUJĘ.

W tej książeczce znajdziemy:

? Krótkie opowiastki o wdzięczności

? Wierszyki dla wdzięcznych serc.

Fantastyczna propozycja dla każdego, kto dobrymi słowami chce zmieniać siebie i świat. Książka dla dzieci, rodziców i katechetów.

Informacje dodatkowe o Dziękuję:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2023-02-27
Tytuł oryginału: Grazie. Parole che fanno bene

Kup książkę Dziękuję

Dziękuję - opinie o książce

Dobre słowa, to znaczy jakie? Ano takie, które na długo po ich wybrzmieniu zostawiają w naszym sercu uczucie ciepła. Prawdę mówiąc nie chodzi nawet o wypowiedzenie konkretnej frazy, ale o nasze czyny. Przecież przykładowe "kocham Cię" można wyrazić na milion sposobów.

Nowością @wydawnictwojednosc jest seria książeczek o dobrych słowach, które powinny stanowić fundament każdego człowieka.

Bardzo dobrym pomysłem jest danie takiej kolekcji w prezencie dzieciom komunijnym (chociaż pozycje nadadzą się też dla młodszych czytelników). Książki przepięknie przedstawiają wartości, które dzieci przyjmujące pierwszą komunię powinni praktykować. Dodatkowo seria jest utrzymana w katolickim duchu, więc to dodatkowy plus przy tym ważnym wydarzeniu.

Każda z książek jest poświęcona oddzielnemu tematowi:

?Kocham Cię
?Chcę Twojego dobra
?Dziękuję
?Ufam
?Mam odwagę
?Przebaczam
?Wierzę
?Cieszę się

W środku znajdziemy kilka opowieści i wierszyków dzięki którym łatwiej będzie nam zrozumieć co tak naprawdę oznaczają "dobre słowa".

Anioł Świętego Józefa
Barbara Baffetti0
Okładka ksiązki - Anioł Świętego Józefa

,,Jakie to wspaniałe, kiedy w niebie otrzymujemy od was prośby! Jesteśmy aniołami o czułych sercach, a każdy z nas ma szczególne posłannictwo. Chodzimy...

Dzieci poznają Wielki Post
Barbara Baffetti 0
Okładka ksiązki - Dzieci poznają Wielki Post

Ta urocza książeczka przeprowadza małych chrześcijan przez okres Wielkiego Postu. Zaznajamia dzieci z podstawowymi terminami liturgicznymi i przedstawia...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska