Dziwny świat Billie Eilish

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2020-07-29
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 13-15 lat
ISBN: 978-83-240-5219-6
Liczba stron: 80
Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska

Ocena: 6 (1 głosów)

Zwykła dziewczyna z kolorowymi włosami, cierpiąca na zespół Tourette’a. Ubiera się, jak chce. W za duże ubrania w dziwnych kolorach. Nie zawsze „cool”, ale zawsze szczera. Nie dba o to, co myślą o niej inni. Mimo że jest jedną z najpopularniejszych artystek na świecie, obsypaną nagrodami i z piosenkami na szczytach list przebojów – nadal pozostaje po prostu sobą. Nie uśmiecha się do zdjęć, bo boi się, że ludzie mogliby pomyśleć, że jest słaba.

Siłę czerpie ze swoich leków i z dziwactw, które pokazuje w teledyskach. Swoimi tekstami udowadnia, że wierzy w moc młodej generacji, i motywuje ludzi do mówienia o tym, by być prawdziwym, bo według Billie każdy ma prawo wyglądać, jak chce, i mówić, co myśli – prosto z serca. Billie Eilish.

Pierwsza w Polsce książka poświęcona twórczości artystki odkryje przed Państwem prawdziwy, a przy tym dziwny świat Billie Eilish. Ujawni tajemnice jej wyjątkowego stylu i sekrety jej mrocznej wyobraźni. Przedstawi nieznane fakty z jej życia, szczegóły jej spektakularnej kariery. Poznajcie Państwo jej historię – i przede wszystkim dowiedzcie się, w jaki sposób Billie stała się gwiazdą muzyki pop i rozkochała w sobie miliony fanów na całym świecie, nikogo przy tym nie udając i pozostając do końca sobą.

Tagi: dla dzieci dla mlodziezy Billie Eilish

Kup książkę Dziwny świat Billie Eilish

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Dziwny świat Billie Eilish

Inne książki autora
Muhammad ze stali
praca zbiorowa; 0
Okładka ksiązki - Muhammad ze stali

..Siedem, osiem, dziewięć... czy Donald podniesie się z desek? Wygląda na to, że kangur zapewni sobie zwycięstwo przez nokaut techniczny! Pozostaje nadzieja...

Panie szofer, gazu!
praca zbiorowa; 0
Okładka ksiązki - Panie szofer, gazu!

Panie szofer, gazu!Godziny szczytu - koszmar każdej szanującej się metropolii. Jak co dzień, Pablo Papla nadaje komunikat o ruchu drogowym w Kaczogrodzie...

Zobacz wszystkie książki tego autora