Elect

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-07-29
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366611276
Liczba stron: 360
Tytuł oryginału: Elect
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka

Tom 2 cyklu Eagle Elite

Ocena: 5.2 (5 głosów)

Miłość za miłość. Życie za życie.

Nixon Abandonato dokonał wyboru. Teraz musi zapłacić za to wysoka cenę.

Tracey jest miłością jego życia, ale związek z nim sprawił, że stała się celem wrogów jego rodziny. Jedynym sposobem na utrzymanie jej przy życiu jest przekonanie świata, że znaczy dla niego tyle co nic.

Tracey Rooks zakochała się w synu odwiecznego wroga swoich bliskich. Jednak gdy Nix zaczyna pchać ją w ramiona swojego najlepszego przyjaciela, traci grunt pod nogami. Nieświadomy niczego Chase nawet nie przypuszcza, że jest tylko jednym z elementów układanki Nixona.

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Kup książkę Elect

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Elect

Avatar użytkownika - LiteraturaZmyslo
LiteraturaZmyslo
Przeczytane:2020-09-16, Ocena: 6, Przeczytałam,

Na drugi tom „Eagle Elite” przyszło nam czekać aż rok. Przyznam, że byłam zniecierpliwiona. Ogromnie chciałam dowiedzieć się jak potoczą się dalsze losy Nixona, Tracey i Chase. Ten niebanalny trójkąt stworzył niebezpieczną i oryginalną historię miłosną, która sprawi, że Wasze serca zadrżą i zapłoną.

Tracey Rooks nareszcie odkryła skąd pochodzi i gdzie tak naprawdę trafiła. A trafiła w sam środek mafijnej wojny. Do tego oddała swoje serce synowi odwiecznego wroga swojej rodziny. Nixon okazał się jednak zupełnie inny niż się spodziewała. Owszem jest niebezpieczny i tajemniczy, ale tylko on kocha ją ponad życie. Dosłownie! Młody mężczyzna zrobi wszystko, aby ocalić miłość swojego życia. Nie zawaha się nawet pchnąć ją w ramiona swojego najlepszego przyjaciela. Chase podejmuje z Nixonem niebezpieczną grę. Ale dla niego to nie tylko walka o życie Trace ale również o jej serce. Tylko czy Chase poświęci przyjaźń z Nixonem dla dziewczyny, która stała się celem mafijnych porachunków? Kogo wybierze Trace? Czy Nixon zdoła wszystkich uratować i rozwiązać tajemnice śmierci rodziców Tracey? Jedno jest pewne, wszyscy znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

„Elect” jest świetną kontynuacją historii, którą poznaliśmy już w „Elicie”. Znamy już reguły gry, znamy stawkę oraz graczy. Rachel Van Dyken prowadzi fabułę z wyczuciem i klasą. Pomału przedstawia wszystkie wątki, które splatają się w idealną całość. Narrację w książce oddaje męskiemu gronu. I tak z punktu widzenia Nixona, Chase i Phoenixa wkraczamy w świat mafii. Ciekawie było poznać tę historię ich oczami, ale szczerze powiem zabrakło mu w tym Trace. Chętnie dowiedziałabym się, co ona czuła i jak postrzegała tę całą trudną i skomplikowaną sytuację. Niemniej jednak historia mi się podobała. Nie obyło się bez zaskoczeń i wzruszeń. Było też zabawnie i namiętnie. Podsumowując „Eagle Elite” to jedna z bardzo dobrze zapowiadających się serii mafijnych. Z niecierpliwością czekam na dalsze części. Coś czuję, że Rachel Van Dyken ma nam jeszcze wiele do opowiedzenia…

Link do opinii

Wreszcie!! Nie mogłam się doczekać na tą część. Tym bardziej że tak tajemniczo pierwsza się skończyła. Jestem zachwycona tą książką. Świetnie napisane intrygi, bardzo wciągające. Byłam mega zła kiedy Nixon pchał Tracey w ręce swojego przyjaciela dla jej bezpieczeństwa. Kurde koleś ją bardzo kochał ale poświęcał swoją miłość nad jej szczęście i bezpieczeństwo. Trudno znaleźć takiego faceta. Szkoda że to postać z książki. 

Jest tu dużo przemocy, przeleje się wiele krwi i oczywiście jest dużo namiętności ale na szczęście tą książką kończy się szczęśliwie dla Nixona i Tracey pomimo tego że mieli bardzo wyboistą drogę. Teraz czas na Chase'a. Ale o nim w kolejnym tomie. 

Link do opinii
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2020-08-24, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Inne książki autora
Wstyd
Rachel van Dyken0
Okładka ksiązki - Wstyd

Lisa stara się grać wesołą, bezproblemową studentkę z college’u, za jaką ją wszyscy uważają. Ale mroczna przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć...

Elita
Rachel van Dyken0
Okładka ksiązki - Elita

Początek gorącej serii pełnej tajemnic i niebezpiecznych mężczyzn! Tracey Rooks wygrywa stypendialną loterię, dzięki czemu może rozpocząć naukę w prestiżowej...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Pokaż wszystkie recenzje