Elektryczny napęd trakcyjny

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Data wydania: 2019-03-15
Kategoria: Inne
ISBN: 9788301204662

Jest to kolejna książka z zakresu automatyki i teorii napędów Autora serii PWN: Automatyka. Tym razem prof. Dębowski dokonuje praktycznej analizy zasad budowy i działania trakcyjnych napędów elektrycznych.

Publikacja w możliwie przystępny sposób zaznajomi Czytelników zajmujących się projektowaniem i eksploatacją WSPÓŁCZESNYCH NAPĘDÓW TRAKCYJNYCH z najważniejszymi, użytecznymi sposobami sterowania tych napędów.

Autor, inżynier automatyk, prowadzący przez całe zawodowe życie aktywną działalność naukową i wdrożeniową we współpracy z przemysłem, będąc jednocześnie cały czas nauczycielem akademickim, przekazuje Czytelnikom bardzo interesującą i nowoczesną wiedzę dotyczącą napędów trakcyjnych.

Ten uniwersalny podręcznik wydawnictwo PWN kieruje do studentów uczelni technicznych - automatyki i robotyki, mechatroniki, transportu, ale również do praktyków - inżynierów, automatyków i mechatroników.

Tagi: Publikacje popularne na temat transportu

Kup książkę Elektryczny napęd trakcyjny

Opinie o książce - Elektryczny napęd trakcyjny

Automatyka. Napęd elektryczny
Andrzej Dębowski0
Okładka ksiązki - Automatyka. Napęd elektryczny

Trzecia, ostatnia i najważniejsza książka serii poświęconej Automatyce, napisanej przez wybitną postać świata nauki - prof. Andrzeja Dębowskiego. Po...

Tylko dla dorosłych
Nina Majewska-Brown