Ella w teatrze. Ella, tom 2

Klasa Elli dostała zadanie - ma zorganizować szkolne przedstawienie. To oczywiście spędza sen z powiek panu nauczycielowi. Aby zainspirować klasę zabiera wszystkich do teatru. Na miejscu wszystko wymyka się spod kontroli i spektakl kończy się fiaskiem. Niezrażony nauczyciel postanawia, że jego klasa wystawi jasełka. Jak sprawdzą się Samppa, Tuukka i Pate w roli trzech mędrców podążających za pierwszą gwiazdką?

Informacje dodatkowe o Ella w teatrze. Ella, tom 2:

Wydawnictwo: Dwukropek
Data wydania: 2022-02-09
Tytuł oryginału: Ella teatterissa

Tagi: antologie roczniki dla dzieci i młodzieży bóg

Kup książkę Ella w teatrze. Ella, tom 2

Ella w teatrze. Ella, tom 2 - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2022-02-27, 26 książek 2022,

Pamiętacie Ellę z pierwszego tomu "Ella i szantazysta"? Tym razem klasa Elli dostała zadanie - mają zorganizować szkolne przedstawienie. To oczywiście spędza sen z powiek panu nauczycielowi. Aby zainspirować klasę zabiera wszystkich do teatru.
Niestety jak to czasem bywa, na miejscu wszystko wymyka się spod kontroli i spektakl kończy się fiaskiem.
Ella i jej przyjaciele są świetnym potwierdzeniem, że dzieci beż żadnych wątpliwości mają bardzo bujną wyobraźnię. Żartobliwy ton, świetne dialogi oraz wplecione śmieszne sytuacje tworzą przebojową i wciągającą książkę.
Ella bardzo mi się spodobała i myślę, że fajnie by było należeć do jej paczki przyjaciół.

Strażnicy Sampo: Tiera
Timo Parvela0
Okładka ksiązki - Strażnicy Sampo: Tiera

TIERA to druga część trylogii Strażnicy Sampo i dalszy ciąg przygód grupy młodych ludzi podróżujących na północ Finlandii w poszukiwaniu...

Strażnicy sampo. Miecz
Timo Parvela0
Okładka ksiązki - Strażnicy sampo. Miecz

Miecz jest pierwszą częścią trylogii Strażnicy Sampo, w której grupa dziewczynek i chłopców zostaje wciągnięta w walkę o zdobycie przynoszącego dobrobyt...